Toršeras vietoje pakabinamo šviestuvo. Ar verta?

1

Toršeras vietoje pakabinamo šviestuvo. Ar verta?

Renkantis šviestuvus siūlome kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms. Kodėl? Nes esant tokiai plačiai šviestuvų pasiūlai tikrai kiekvienas gali rasti tokią opciją, kuri tobulai tinka tam tikrame kambaryje. O analizuojant lempų skirtumus reikia skirti daugiau dėmesio ne tik jų stiliui, tačiau ir tipui, kuris labai dažniau nurodo  – kokioje patalpoje dera geriausiai.

Štai toršerai internetu yra minimi labai dažnai ir siejami su klasika. Visgi, tai nėra visiškai tiesa, kadangi šiuo metu toršerų pasiūla yra labai plati, tad kad ir kokio šviestuvo ieškote, esame tikri, kad be jokio vargo rasite Jums tinkamą variantą.

Ne visada pakabinamas šviestuvas gali būti derinamas

Klausimas gali kilti – kodėl apskritai pakabinamas šviestuvas, kaip opcija, gali būti atmetamas? Yra labai daug priežasčių.

Viena dažniausių yra netinkami  laidų išvedžiojimai. Tai yra, tiesiog nėra galimybių tinkamai sukurti pakabinamam šviestuvui vietą. Tokiu atveju toršeras tampa labai gera alternatyva, kadangi jis yra mobilus, jo pajungimas kur kas paprastesnis, o pagal poreikius, kai tam tikro stiliaus toršeras Jums pabodo – jį galima paprasčiausiai pakeisti kitu.

Šiuo metu labai mėgstami tokie toršerai, kurie turi ilgus kotus. Galima juos reguliuoti ir tokiu atveju apšvietimas bus beveik virš stalo. Žinoma, ne taip konkrečiai kaip būtų pakabinamas šviestuvas, tačiau įsigijus geros kokybės toršerą, kurio pozicija reguliuojasi, taip pat tokį, kuris šviečia reikalingu intensyvumu ir pagal poreikius šviesos sklaida gali būti koreguojama – tai yra geras pasirinkimas, alternatyva tokiu atveju, kai pakabinamo šviestuvo galimybės yra ribotos.

Tinka ne tik virš stalo

Nors šiuo atveju kalbame apie toršero galimybę atlikti pakabinamo šviestuvo funkciją, tačiau siūlome nepamiršti, kad apskritai toršero pagrindinė komponavimo pozicija yra greta kokio nors sėdimo baldo.

Pavyzdžiui, greta sodo arba fotelio. Tai yra kryptinio šviestuvo funkciją atliekanti lempa, kurios tiek poziciją, tiek stebėjimo vietą yra labai paprasta kontroliuoti. Taip pat šis šviestuvas kuria ir zoninį apšvietimą, kuris leidžia kur kas geriau matyti tam tikroje vietoje.

Galima pastebėti, kad toršero galimybės yra labai plačios ir vienu metu jis atlieka labai daug įvairių funkcijų. Tai dažniausiai ir skatina įsigyti šį šviestuvą, kuris gali būti pagal poreikius komponuojamas labai skirtingose erdvėse ir kambariuose.

Svarbiausia, kad kai pabodo – galima paprastai patraukti nuo „vaizdo“ ir pakeisti kitu arba palaukti, kol vėl sugrįš poreikis kambarį puošti skoningu toršero apšvietimu.

Ar LED panelės gali atstoti pakabinamą šviestuvą?

Kai kurie žmonės svarsto, ar LED negali atstoti pakabinamo šviestuvo? Juk tokiu atveju kur kas paprasčiau komponuoti juostas greta lubų. Gali, tačiau dažniausiai toks apšvietimas patinka ne kiekvienam. LED juostos dažniausiai yra siejamos su modernumu.

Tinka tikrai ne kiekvienam interjere. Kai kuriems net atrodo, kad tokios juostos yra laikomos neskoningumo ženklu, kai norisi kažko modernaus, tačiau ne iki galo pavyksta tai išgauti.

Tuo tarpu toršerai yra laikomi klasika. Net ir tokiu atveju, kai jie yra modernus interjero. Paprasčiausiai stilių gausa yra plati. Lygiai taip pat kaip ir galimybės.

Džiugu, kad toršerai atstoja LED, kadangi kai kurie neapgalvoja renkasi modernumą, kuris tikrai nei toks žavingas, nei toks funkcionalus. Juk dažniausiai LED šviesos sklaida yra kur kas mažesnė ir tai ne tai skoningai kuria erdvę, kurioje esate, galiausiai, matomumas tokiame kambaryje yra blogesnis.

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Puikios biuro kėdės pasirinkimas

Puikios biuro kėdės pasirinkimas

Biuro kėdės – tai daugiau nei baldai; jos yra esminiai produktyvios ir patogios darbo vietos komponentai. Kadangi vidutinis biuro darbuotojas sėdėdamas praleidžia iki 8 valandų per dieną, tinkamos biuro kėdės pasirinkimo svarbos negalima pervertinti. Štai į ką reikėtų atsižvelgti renkantis tobulą biuro kėdę, kad būtų patogiau ir produktyviau dirbti. Ergonomiškas dizainas Renkantis biuro kėdę svarbiausias […]


Patarimai, kaip išsirinkti tobulą sofą

Patarimai, kaip išsirinkti tobulą sofą

Tobulos sofos pasirinkimas yra labai svarbus sprendimas, galintis turėti didelę įtaką jūsų gyvenamosios erdvės komfortui ir estetikai. Kadangi yra daugybė stilių, dydžių ir medžiagų, tinkamą sofą reikia atidžiai apsvarstyti. Pateikiame keletą svarbiausių patarimų, kurie padės priimti pagrįstą sprendimą ir rasti sofą, puikiai tinkančią jūsų namams ir gyvenimo būdui. Įvertinkite savo erdvę Prieš pirkdami sofa, atidžiai […]


Kaip apšildyti namus? Galimybės ir pasirinkimas

Kaip apšildyti namus? Galimybės ir pasirinkimas

Šaltomis dienomis dažniausiai norisi būti namuose. Nėra nieko nemaloniau, kaip vėsa ir patalpose. Dėl to ne kyla įvairios ligos, tačiau ir blogėja nuotaiką. Lietuviai tikrai gana daug dėmesio skiria šildymo sistemos pasirinkimui. Norisi tokios, kuris ne tik leistų mėgautis šiluma, tačiau ir netektų labai daug investuoti į jos išlaikymą, galiausiai, veikimo principas būtų paprastos. Tobulas […]


Aliuminio lakštai – visame pasaulyje vertinama medžiaga

Aliuminio lakštai – visame pasaulyje vertinama medžiaga

Skaičiuojama, kad aliuminis yra vienas populiariausių metalų visame pasaulyje. Manoma, jog jis yra trečias ar bent jau vienas iš penkių daugiausiai naudojamų metalų Žemėje. Iš aliuminio gaminamos įvairios detalės, kurios naudojamos skirtingose srityse. Aliuminio lakštai – vienas populiariausių pasirinkimų teik pramonėje, tiek privačiuose projektuose. Kokie yra aliuminio lakštai? Aliuminio lakštai arba aliuminio plokštės yra lygaus […]


Patarimai, kaip pasirinkti idealią sofą savo gyvenamajai erdvei

Patarimai, kaip pasirinkti idealią sofą savo gyvenamajai erdvei

Sofa dažnai būna pagrindinis svetainės akcentas – ji yra patogi šeimos ir draugų susibūrimo vieta ir suteikia toną visai erdvei. Kadangi yra tiek daug stilių, dydžių ir medžiagų, iš kurių galima rinktis, rasti tobulą sofą savo namams gali būti nelengva užduotis. Pateikiame keletą patarimų, kurie padės jums susigaudyti šiame procese ir išsirinkti idealią sofą savo […]


Svarbiausi patarimai, kaip pasirinkti tobulą biuro kėdę

Svarbiausi patarimai, kaip pasirinkti tobulą biuro kėdę

Biuro kėdė – tai ne tik vieta, kur sėdėti, bet ir labai svarbi darbo vietos ergonomikos, produktyvumo ir bendros savijautos dalis. Pasirinkus tinkamą biuro kėdę, gali labai pasikeisti jūsų darbo dienos komfortas ir efektyvumas. Pateikiame keletą svarbiausių patarimų, kuriais vadovaudamiesi išsirinksite tobulą biuro kėdę. Vadovaudamiesi šiais patarimais ir teikdami pirmenybę patogumui, atramai ir ergonomikai, galite […]