Toršeras vietoje pakabinamo šviestuvo. Ar verta?

1

Toršeras vietoje pakabinamo šviestuvo. Ar verta?

Renkantis šviestuvus siūlome kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms. Kodėl? Nes esant tokiai plačiai šviestuvų pasiūlai tikrai kiekvienas gali rasti tokią opciją, kuri tobulai tinka tam tikrame kambaryje. O analizuojant lempų skirtumus reikia skirti daugiau dėmesio ne tik jų stiliui, tačiau ir tipui, kuris labai dažniau nurodo  – kokioje patalpoje dera geriausiai.

Štai toršerai internetu yra minimi labai dažnai ir siejami su klasika. Visgi, tai nėra visiškai tiesa, kadangi šiuo metu toršerų pasiūla yra labai plati, tad kad ir kokio šviestuvo ieškote, esame tikri, kad be jokio vargo rasite Jums tinkamą variantą.

Ne visada pakabinamas šviestuvas gali būti derinamas

Klausimas gali kilti – kodėl apskritai pakabinamas šviestuvas, kaip opcija, gali būti atmetamas? Yra labai daug priežasčių.

Viena dažniausių yra netinkami  laidų išvedžiojimai. Tai yra, tiesiog nėra galimybių tinkamai sukurti pakabinamam šviestuvui vietą. Tokiu atveju toršeras tampa labai gera alternatyva, kadangi jis yra mobilus, jo pajungimas kur kas paprastesnis, o pagal poreikius, kai tam tikro stiliaus toršeras Jums pabodo – jį galima paprasčiausiai pakeisti kitu.

Šiuo metu labai mėgstami tokie toršerai, kurie turi ilgus kotus. Galima juos reguliuoti ir tokiu atveju apšvietimas bus beveik virš stalo. Žinoma, ne taip konkrečiai kaip būtų pakabinamas šviestuvas, tačiau įsigijus geros kokybės toršerą, kurio pozicija reguliuojasi, taip pat tokį, kuris šviečia reikalingu intensyvumu ir pagal poreikius šviesos sklaida gali būti koreguojama – tai yra geras pasirinkimas, alternatyva tokiu atveju, kai pakabinamo šviestuvo galimybės yra ribotos.

Tinka ne tik virš stalo

Nors šiuo atveju kalbame apie toršero galimybę atlikti pakabinamo šviestuvo funkciją, tačiau siūlome nepamiršti, kad apskritai toršero pagrindinė komponavimo pozicija yra greta kokio nors sėdimo baldo.

Pavyzdžiui, greta sodo arba fotelio. Tai yra kryptinio šviestuvo funkciją atliekanti lempa, kurios tiek poziciją, tiek stebėjimo vietą yra labai paprasta kontroliuoti. Taip pat šis šviestuvas kuria ir zoninį apšvietimą, kuris leidžia kur kas geriau matyti tam tikroje vietoje.

Galima pastebėti, kad toršero galimybės yra labai plačios ir vienu metu jis atlieka labai daug įvairių funkcijų. Tai dažniausiai ir skatina įsigyti šį šviestuvą, kuris gali būti pagal poreikius komponuojamas labai skirtingose erdvėse ir kambariuose.

Svarbiausia, kad kai pabodo – galima paprastai patraukti nuo „vaizdo“ ir pakeisti kitu arba palaukti, kol vėl sugrįš poreikis kambarį puošti skoningu toršero apšvietimu.

Ar LED panelės gali atstoti pakabinamą šviestuvą?

Kai kurie žmonės svarsto, ar LED negali atstoti pakabinamo šviestuvo? Juk tokiu atveju kur kas paprasčiau komponuoti juostas greta lubų. Gali, tačiau dažniausiai toks apšvietimas patinka ne kiekvienam. LED juostos dažniausiai yra siejamos su modernumu.

Tinka tikrai ne kiekvienam interjere. Kai kuriems net atrodo, kad tokios juostos yra laikomos neskoningumo ženklu, kai norisi kažko modernaus, tačiau ne iki galo pavyksta tai išgauti.

Tuo tarpu toršerai yra laikomi klasika. Net ir tokiu atveju, kai jie yra modernus interjero. Paprasčiausiai stilių gausa yra plati. Lygiai taip pat kaip ir galimybės.

Džiugu, kad toršerai atstoja LED, kadangi kai kurie neapgalvoja renkasi modernumą, kuris tikrai nei toks žavingas, nei toks funkcionalus. Juk dažniausiai LED šviesos sklaida yra kur kas mažesnė ir tai ne tai skoningai kuria erdvę, kurioje esate, galiausiai, matomumas tokiame kambaryje yra blogesnis.

Rekomenduojame

10 geriausių dovanų idėjų mergaitėms

10 geriausių dovanų idėjų mergaitėms

Dovanų sala asortimentas pritaikytas įvairioms lytims, skirtingo amžiaus asmenims bei šeimos nariams. Šį karta kalbėsime apie mergaites, dovanas joms. Jeigu norite nustebinti savo dukrą, draugę, dukterėčią, jums tai kuo puikiausiai pavyks padaryti kartu su Dovanų sala e-dovanomis! Atidžiau pasižiūrėję į siūlomą asortimentą, pamatysite, kad čia apstu dovanų kuponų, skirtų laisvalaikio veikloms, smagioms pramogoms, pamokoms, elektroninių […]


Kiek kainuoja mikroautobuso nuoma Vilniuje?

Kiek kainuoja mikroautobuso nuoma Vilniuje?

Be transporto būtų sudėtinga išsiversti šiuolaikiniame pasaulyje. Kad ir kaip būtume pripratę viską atlikti lengvuoju automobiliu, tačiau kartais jo reikia ir didesnio, pavyzdžiui, mikroautobuso. Nesvarbu, ar norite suorganizuoti pažintinę kelionę po skirtingus Lietuvos miestus, ar tiesiog ieškote saugaus susisiekimo vienkartiniam renginiui kai reikia kartu vykti nuo kelių iki keliolikos žmonių (laidotuvės, vestuvės, įmonės išvykos), yra […]


Darbas Panevėžyje baldų sektoriuje

Darbas Panevėžyje baldų sektoriuje

Norėtumėte surasti naują darbą Panevėžyje? Jus labiausiai domina darbas Panevėžyje baldų sektoriuje? Iki šiol savo dabartinėje darbovietėje praleidote ne vienerius metus, tačiau jau kurį laiką vis dažniau pagalvojate apie tai, kad jūsų nebetenkina darbo sąlygos ir gaunamas darbo užmokestis? Ir nors akivaizdu, kad gali būti sudėtinga ir baugu priimti sprendimą pakeisti savo ilgametį darbą, vis […]


Ką daryti su senais baldais?

Ką daryti su senais baldais?

Jei mėgstate karts nuo karto pakeisti savo namų interjerą, vadinasi dažnai susiduriate su bėda kai neaišku kur reikėtų dėti sukauptus senus baldus. Nors galite tiesiog visko atsikratyti, iš tikrųjų yra keletas skirtingų jų panaudojimo būdų, kurie galbūt pasirodys praktiški ar net naudingi aplinkai bei visuomenei. 1. Naudokite senus baldus daiktų saugojimui Vienas iš puikių dalykų, […]


Ką svarbu žinoti planuojantiems kapitalinį baldų atnaujinimą?

Ką svarbu žinoti planuojantiems kapitalinį baldų atnaujinimą?

Planuojate įsigyti naujus baldus namams, tačiau kyla nemažai klausimų apie jų paiešką ir ne tik? Tokių gaminių kainos priklauso nuo daugybės veiksnių. Tačiau, sau turėtumėte atsakyti ir į kitus klausimus, kurie taip pat yra verti dėmesio. Planuojantiems įsigyti naujus baldus ar jų komplektus, ypač jeigu bus pasitelkiami greitieji kreditai internetu, visada reikėtų atsižvelgti į žemiau […]


Angliarūgštės balionai – populiaru namuose ir biuruose

Angliarūgštės balionai – populiaru namuose ir biuruose

                      Angliarūgštės balionai tampa vis populiaresni tiek namuose, tiek biuruose, kai norime turėti natūralų, iš vandens maišytuvo tekantį vandenį, bet su angliarūgšte. Toks vanduo itin mėgstamas, kai norima traškesnio vandens, jis labiau gaivina, tačiau neturi jokių kitų papildomų priemaišų, kurios paprastai naudojamos buteliuose išpilstytame vandenyje, sukelia papildomus skonius, kurie gali tikti ir patikti ne visiems […]