Svarbiausi dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis vaikiškas lovas

1

Svarbiausi dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis vaikiškas lovas

Atėjo metas jūsų mažiesiems išrinkti vaikišką lovą? Tai nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti.

Vaikiškos lovos įsigijimas – tai atsakingas žingsnis tėvams. Jūsų vaikai lovoje greičiausiai ne tik miegos, bet ir žais, šokinės ar kitaip joje dūks. Žinoma, tinkamos lovos pasirinkimas užtikrins kokybišką miegą jūsų vaikams. Taigi, renkantis vaikiškas lovas verta atkreipti dėmesį į keletą punktų:

Vaikiškos lovos turi būti pakankamo dydžio, bet ne tokios kaip suaugusiųjų lovos

Vienas faktas, kuris ypač nustebina naujus tėvus yra tas, jog vaikiškos lovos yra pakankamai didelio dydžio – beveik tokios pat kaip suaugusiųjų. Taip yra todėl, kad vaikiškose lovose turi likti vietos ir žaislams, knygoms bei kitiems žaidimams. Taip pat, vaikams augant tikriausiai nenorėsite vaikiškų lovų keisti kas pora metų.

Tačiau nepagalvokite, jog savo vaikams galite tiesiog nupirkti suaugusiųjų lovas. Vaikų poreikiai visgi labai skiriasi nuo suaugusiųjų. Pas mus galite rinktis iš įvairaus dydžio vaikiškų lovų asortimento – nuo lovyčių kūdikiams iki įvairaus tipo vaikiškų lovų. Kiekvienas baldas pagamintas atsakingai ir apgalvotai, kad patenkintų tiek tėvų, tiek jų atžalų poreikius.

Vaikiškos lovos turi būti tvirtos

Akivaizdu, jog vaikai ant lovų šokinėja bei žaidžia. Kartais lova gali virsti žaidimų aikštele, kur taip pat pakviečiami sesės, broliai ar draugai pažaisti kartu. Taigi, vaikiškos lovos iš tiesų turi būti tvirtos. Mes specialiai išskyrėme tvirtų lovų kategoriją. Ne tik ši kategorija, bet ir beveik visos mūsų lovos yra pagamintos iš labai aukštos kokybės pušies medienos ar medienos drožlių, kurios užtikrina ilgaamžiškumą bei atitinka aukščiausius standartus. Tad išsirinkus vaikišką lovą pas mus, galėsite džiaugtis kokybišku laiku su savo mažaisiais ir negalvoti apie papildomus rūpesčius.

Vaikiškos lovos turi būti atsparios įbrėžimams bei kitiems apgadinimams

Niekam ne paslaptis, kad žaidžiant vaikai gali lengvai įbrėžti, sutepti ar kitaip apgadinti baldus, o taip pat ir lovas. Norint, kad vaikiškos lovos atrodytų reprezentatyviai ilgiau nei pirmąsias savaites po jų įsigijimo, lovų paviršiai turi atlaikyti įvairias medžiagas. Mūsų gaminamų vaikiškų lovų paviršiai yra atsparūs apgadinimams, nes lovos yra keletą kartų kruopščiai dažytos ekologiškais dažais ar laku, kurie suteikia medžiui atsparumo.

Vaikiškos lovos turi tinkamai išpildyti jūsų vaikų miegamąjį

Nepamirškite užtikrinti, kad lovos pernelyg neapkrautų vaikų miegamojo.  Renkantis lovą vienam vaikui viskas pakankamai paprasta – svarbu užtikrinti, kad lova tiktų jūsų vaiko miegamajame, patiktų pačiam vaikui, būtų tinkamo dydžio. Pas mus galite rinktis iš įvairaus vienviečių lovų asortimento, tiek funkcijų, tiek stiliaus atžvilgiu.

Galbūt turite kelis vaikus, kurie miega tame pačiame kambaryje? Tokiu atveju verta tinkamai išnaudoti vaikų miegamojo erdvę ir pasirūpinti protingais vaikiškų lovų sprendimais. Norint sutaupyti vietos vaikų miegamajame, mes siūlome rinktis mūsų dviaukštes lovas arba dvivietes ištraukiamas lovas.

Jei ieškote vaikiškos lovos daugiau negu dviem vaikams ar norite turėti atsarginės vietos vaikų draugų ar pusbrolių nakvynėms – trivietė lova gali būti puiki išeitis. Pas mus galite įsigyti trivietę lovą, kuri neužims daug vietos ir savo patrauklia išvaizda puikiai papildys jūsų vaikų miegamąjį.

Vaikų miegamojo baldai turi atspindėti jūsų vaikų kasdienius užsiėmimus

Renkantis vaikiškas lovas nepamirškite, kad jos turi atitikti jūsų vaikų poreikius. Ar jūsų mažieji atlieka namų darbus savo miegamajame? Jei taip, verta įsigyti vaikišką lovą su rašomuoju stalu. Pas mus galite įsigyti stilingą dviaukštę lovą su rašomuoju stalu ar net dviaukštę lovą su spinta ir rašomuoju stalu.

Vaikiškos lovos gali būti daugiau nei tik lovos jūsų mažiesiems

Norint sukurti žaismingą ir originalų vaikų kambarį, lova gali tapti pagrindiniu akcentu. Žinoma, svarbu, kad baldas būtų ne tik patrauklus, bet ir atliktų pagrindines savo funkcijas. Mes siūlome rinktis iš kelių stilizuotų vaikiškų lovų variantų: lovų mašinų bei lovų namelių. Šių baldų spalvų bei modelių įvairovė leis sukurti unikalų vaikų kambario stilių bei teiks džiaugsmo jūsų mažiesiems.

Tad jei nežinote, kokią lovą išrinkti savo atžaloms – užsukite į mūsų vaikiškų lovų skiltį arba susisiekite su mumis ir padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą būtent jums.

Rekomenduojame

10 geriausių dovanų idėjų mergaitėms

10 geriausių dovanų idėjų mergaitėms

Dovanų sala asortimentas pritaikytas įvairioms lytims, skirtingo amžiaus asmenims bei šeimos nariams. Šį karta kalbėsime apie mergaites, dovanas joms. Jeigu norite nustebinti savo dukrą, draugę, dukterėčią, jums tai kuo puikiausiai pavyks padaryti kartu su Dovanų sala e-dovanomis! Atidžiau pasižiūrėję į siūlomą asortimentą, pamatysite, kad čia apstu dovanų kuponų, skirtų laisvalaikio veikloms, smagioms pramogoms, pamokoms, elektroninių […]


Kiek kainuoja mikroautobuso nuoma Vilniuje?

Kiek kainuoja mikroautobuso nuoma Vilniuje?

Be transporto būtų sudėtinga išsiversti šiuolaikiniame pasaulyje. Kad ir kaip būtume pripratę viską atlikti lengvuoju automobiliu, tačiau kartais jo reikia ir didesnio, pavyzdžiui, mikroautobuso. Nesvarbu, ar norite suorganizuoti pažintinę kelionę po skirtingus Lietuvos miestus, ar tiesiog ieškote saugaus susisiekimo vienkartiniam renginiui kai reikia kartu vykti nuo kelių iki keliolikos žmonių (laidotuvės, vestuvės, įmonės išvykos), yra […]


Toršeras vietoje pakabinamo šviestuvo. Ar verta?

Toršeras vietoje pakabinamo šviestuvo. Ar verta?

Renkantis šviestuvus siūlome kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms. Kodėl? Nes esant tokiai plačiai šviestuvų pasiūlai tikrai kiekvienas gali rasti tokią opciją, kuri tobulai tinka tam tikrame kambaryje. O analizuojant lempų skirtumus reikia skirti daugiau dėmesio ne tik jų stiliui, tačiau ir tipui, kuris labai dažniau nurodo  – kokioje patalpoje dera geriausiai. Štai toršerai internetu yra […]


Darbas Panevėžyje baldų sektoriuje

Darbas Panevėžyje baldų sektoriuje

Norėtumėte surasti naują darbą Panevėžyje? Jus labiausiai domina darbas Panevėžyje baldų sektoriuje? Iki šiol savo dabartinėje darbovietėje praleidote ne vienerius metus, tačiau jau kurį laiką vis dažniau pagalvojate apie tai, kad jūsų nebetenkina darbo sąlygos ir gaunamas darbo užmokestis? Ir nors akivaizdu, kad gali būti sudėtinga ir baugu priimti sprendimą pakeisti savo ilgametį darbą, vis […]


Ką daryti su senais baldais?

Ką daryti su senais baldais?

Jei mėgstate karts nuo karto pakeisti savo namų interjerą, vadinasi dažnai susiduriate su bėda kai neaišku kur reikėtų dėti sukauptus senus baldus. Nors galite tiesiog visko atsikratyti, iš tikrųjų yra keletas skirtingų jų panaudojimo būdų, kurie galbūt pasirodys praktiški ar net naudingi aplinkai bei visuomenei. 1. Naudokite senus baldus daiktų saugojimui Vienas iš puikių dalykų, […]


Ką svarbu žinoti planuojantiems kapitalinį baldų atnaujinimą?

Ką svarbu žinoti planuojantiems kapitalinį baldų atnaujinimą?

Planuojate įsigyti naujus baldus namams, tačiau kyla nemažai klausimų apie jų paiešką ir ne tik? Tokių gaminių kainos priklauso nuo daugybės veiksnių. Tačiau, sau turėtumėte atsakyti ir į kitus klausimus, kurie taip pat yra verti dėmesio. Planuojantiems įsigyti naujus baldus ar jų komplektus, ypač jeigu bus pasitelkiami greitieji kreditai internetu, visada reikėtų atsižvelgti į žemiau […]