Svarbiausi dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis vaikiškas lovas

1

Svarbiausi dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis vaikiškas lovas

Atėjo metas jūsų mažiesiems išrinkti vaikišką lovą? Tai nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti.

Vaikiškos lovos įsigijimas – tai atsakingas žingsnis tėvams. Jūsų vaikai lovoje greičiausiai ne tik miegos, bet ir žais, šokinės ar kitaip joje dūks. Žinoma, tinkamos lovos pasirinkimas užtikrins kokybišką miegą jūsų vaikams. Taigi, renkantis vaikiškas lovas verta atkreipti dėmesį į keletą punktų:

Vaikiškos lovos turi būti pakankamo dydžio, bet ne tokios kaip suaugusiųjų lovos

Vienas faktas, kuris ypač nustebina naujus tėvus yra tas, jog vaikiškos lovos yra pakankamai didelio dydžio – beveik tokios pat kaip suaugusiųjų. Taip yra todėl, kad vaikiškose lovose turi likti vietos ir žaislams, knygoms bei kitiems žaidimams. Taip pat, vaikams augant tikriausiai nenorėsite vaikiškų lovų keisti kas pora metų.

Tačiau nepagalvokite, jog savo vaikams galite tiesiog nupirkti suaugusiųjų lovas. Vaikų poreikiai visgi labai skiriasi nuo suaugusiųjų. Pas mus galite rinktis iš įvairaus dydžio vaikiškų lovų asortimento – nuo lovyčių kūdikiams iki įvairaus tipo vaikiškų lovų. Kiekvienas baldas pagamintas atsakingai ir apgalvotai, kad patenkintų tiek tėvų, tiek jų atžalų poreikius.

Vaikiškos lovos turi būti tvirtos

Akivaizdu, jog vaikai ant lovų šokinėja bei žaidžia. Kartais lova gali virsti žaidimų aikštele, kur taip pat pakviečiami sesės, broliai ar draugai pažaisti kartu. Taigi, vaikiškos lovos iš tiesų turi būti tvirtos. Mes specialiai išskyrėme tvirtų lovų kategoriją. Ne tik ši kategorija, bet ir beveik visos mūsų lovos yra pagamintos iš labai aukštos kokybės pušies medienos ar medienos drožlių, kurios užtikrina ilgaamžiškumą bei atitinka aukščiausius standartus. Tad išsirinkus vaikišką lovą pas mus, galėsite džiaugtis kokybišku laiku su savo mažaisiais ir negalvoti apie papildomus rūpesčius.

Vaikiškos lovos turi būti atsparios įbrėžimams bei kitiems apgadinimams

Niekam ne paslaptis, kad žaidžiant vaikai gali lengvai įbrėžti, sutepti ar kitaip apgadinti baldus, o taip pat ir lovas. Norint, kad vaikiškos lovos atrodytų reprezentatyviai ilgiau nei pirmąsias savaites po jų įsigijimo, lovų paviršiai turi atlaikyti įvairias medžiagas. Mūsų gaminamų vaikiškų lovų paviršiai yra atsparūs apgadinimams, nes lovos yra keletą kartų kruopščiai dažytos ekologiškais dažais ar laku, kurie suteikia medžiui atsparumo.

Vaikiškos lovos turi tinkamai išpildyti jūsų vaikų miegamąjį

Nepamirškite užtikrinti, kad lovos pernelyg neapkrautų vaikų miegamojo.  Renkantis lovą vienam vaikui viskas pakankamai paprasta – svarbu užtikrinti, kad lova tiktų jūsų vaiko miegamajame, patiktų pačiam vaikui, būtų tinkamo dydžio. Pas mus galite rinktis iš įvairaus vienviečių lovų asortimento, tiek funkcijų, tiek stiliaus atžvilgiu.

Galbūt turite kelis vaikus, kurie miega tame pačiame kambaryje? Tokiu atveju verta tinkamai išnaudoti vaikų miegamojo erdvę ir pasirūpinti protingais vaikiškų lovų sprendimais. Norint sutaupyti vietos vaikų miegamajame, mes siūlome rinktis mūsų dviaukštes lovas arba dvivietes ištraukiamas lovas.

Jei ieškote vaikiškos lovos daugiau negu dviem vaikams ar norite turėti atsarginės vietos vaikų draugų ar pusbrolių nakvynėms – trivietė lova gali būti puiki išeitis. Pas mus galite įsigyti trivietę lovą, kuri neužims daug vietos ir savo patrauklia išvaizda puikiai papildys jūsų vaikų miegamąjį.

Vaikų miegamojo baldai turi atspindėti jūsų vaikų kasdienius užsiėmimus

Renkantis vaikiškas lovas nepamirškite, kad jos turi atitikti jūsų vaikų poreikius. Ar jūsų mažieji atlieka namų darbus savo miegamajame? Jei taip, verta įsigyti vaikišką lovą su rašomuoju stalu. Pas mus galite įsigyti stilingą dviaukštę lovą su rašomuoju stalu ar net dviaukštę lovą su spinta ir rašomuoju stalu.

Vaikiškos lovos gali būti daugiau nei tik lovos jūsų mažiesiems

Norint sukurti žaismingą ir originalų vaikų kambarį, lova gali tapti pagrindiniu akcentu. Žinoma, svarbu, kad baldas būtų ne tik patrauklus, bet ir atliktų pagrindines savo funkcijas. Mes siūlome rinktis iš kelių stilizuotų vaikiškų lovų variantų: lovų mašinų bei lovų namelių. Šių baldų spalvų bei modelių įvairovė leis sukurti unikalų vaikų kambario stilių bei teiks džiaugsmo jūsų mažiesiems.

Tad jei nežinote, kokią lovą išrinkti savo atžaloms – užsukite į mūsų vaikiškų lovų skiltį arba susisiekite su mumis ir padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą būtent jums.

Rekomenduojame

<strong>Antakiai: formuoti, dažyti ar laminuoti?</strong>

Antakiai: formuoti, dažyti ar laminuoti?

Antakiai – vienas svarbiausių žmogaus veido akcentų, paryškinantis ne tik bruožus, bet ir suteikiantis veido emociją, išskirtinumą, unikalumą. Dažna moteris imasi antakius tobulinti dažydama, formuodama, laminuodama, o kaip geriausia elgtis? Kosmetologai sako, kad antakių formavimas yra būtinas, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ir pan. Tvarkingi antakiai suformuoja veidą, paryškina bruožus, todėl į juos nereikėtų numoti ranka. […]

<strong>3 dalykai, kaip miegamąjį paversti jaukesne vieta</strong>

3 dalykai, kaip miegamąjį paversti jaukesne vieta

Kuomet įsigyjame namus, juose neretai trūksta daiktų, detalių, kurios kalbėtų, kad tai jūsų namai. Miegamasi – viena svarbiausių patalpų namuose, kurioje žmonės ilsisi, atsipalaiduoja, todėl pasirūpinti jaukumu jame – būtina. Dalinamės 3 dalykais, kurie garantuos jaukią, net romantišką aplinką kambaryje. Jeigu norite keisti kambario interjerą iš pagrindų – pagelbės interjero dizaineriai, kurie padės išsirinkti sienų, […]

Kokie yra kondicionierių kriterijai ir tipai?

Kokie yra kondicionierių kriterijai ir tipai?

Tikriausiai nesvarbu apie kokį daiktą bekalbėtume, jie turi tam tikrus kriterijus ir tipus, į kuriuos atsižvelgiant galima išsirinkti patį geriausią variantą, kuris yra tinkamas būtent jums. Jie padeda apibūdinti jų darbą, turimus funkcionalumus ir kitas svarbias savybes. Kalbant apie kondicionierius namams, jie taip pat turi tokias charakteristikas, tad apie jas plačiau papasakosime šiame straipsnyje. Taip […]

Baldinių plokščių pjovimas padeda ieškantiems išskirtinių baldų

Baldinių plokščių pjovimas padeda ieškantiems išskirtinių baldų

Šiandien baldų gamyba gali užsiimti ne tik profesionalūs gamintojai, bet ir pavieniai žmonės arba smulkus verslas. Rinkoje esanti plati paslaugų pasiūla leidžia įgyvendinti net ir pačius sudėtingiausius ar netikėčiausius projektus baldų gamyboje. Pavyzdžiui, jeigu nerandate norimų baldų, galite juos pasigaminti patys. Jums reikalingas baldinių plokščių pjovimas. Kada reikalingas plokščių pjovimas? Plokščių pjovimas baldams gali būti […]

Ar šilumos siurbliai tinkami tik naujiems namams?

Ar šilumos siurbliai tinkami tik naujiems namams?

Iš anksčiau buvo galima girdėti pačių įvairiausių kalbų apie šilumos siurblius, kad jie yra nepatvarūs, ypač žiemos sezonu, kada vyrauja dideli šalčiai. Galbūt tokios situacijos buvo anksčiau, tačiau šiandien technologijos leidžia pagaminti tokius įrenginius, kurie ne tik vartotų mažai energijos, bet ir būtų patvarūs ir tarnautų ilgą laiką. Dažniausiai šilumos siurbliai oras – vanduo yra […]

<strong>Kuo pasižymi idealūs skandinaviški lauko baldai?</strong>

Kuo pasižymi idealūs skandinaviški lauko baldai?

Stiliaus ekspertai pastebi, kad skandinaviško stiliaus baldai tarp lietuvių yra vieni mėgstamiausių. Ne išimtis ir skandinaviški lauko baldai. Jeigu dar tik svarstote apie terasos ar kiemo apstatymą baldais arba norite atnaujinti eksterjerą, tikriausiai kyla klausimas, į ką atkreipti dėmesį renkantis baldus laukui? Atsakome! Lauko baldai bei jų detalės – rėmai, stalviršiai ir apmušalai net veikiami […]