Svarbiausi dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis vaikiškas lovas

1

Svarbiausi dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis vaikiškas lovas

Atėjo metas jūsų mažiesiems išrinkti vaikišką lovą? Tai nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti.

Vaikiškos lovos įsigijimas – tai atsakingas žingsnis tėvams. Jūsų vaikai lovoje greičiausiai ne tik miegos, bet ir žais, šokinės ar kitaip joje dūks. Žinoma, tinkamos lovos pasirinkimas užtikrins kokybišką miegą jūsų vaikams. Taigi, renkantis vaikiškas lovas verta atkreipti dėmesį į keletą punktų:

Vaikiškos lovos turi būti pakankamo dydžio, bet ne tokios kaip suaugusiųjų lovos

Vienas faktas, kuris ypač nustebina naujus tėvus yra tas, jog vaikiškos lovos yra pakankamai didelio dydžio – beveik tokios pat kaip suaugusiųjų. Taip yra todėl, kad vaikiškose lovose turi likti vietos ir žaislams, knygoms bei kitiems žaidimams. Taip pat, vaikams augant tikriausiai nenorėsite vaikiškų lovų keisti kas pora metų.

Tačiau nepagalvokite, jog savo vaikams galite tiesiog nupirkti suaugusiųjų lovas. Vaikų poreikiai visgi labai skiriasi nuo suaugusiųjų. Pas mus galite rinktis iš įvairaus dydžio vaikiškų lovų asortimento – nuo lovyčių kūdikiams iki įvairaus tipo vaikiškų lovų. Kiekvienas baldas pagamintas atsakingai ir apgalvotai, kad patenkintų tiek tėvų, tiek jų atžalų poreikius.

Vaikiškos lovos turi būti tvirtos

Akivaizdu, jog vaikai ant lovų šokinėja bei žaidžia. Kartais lova gali virsti žaidimų aikštele, kur taip pat pakviečiami sesės, broliai ar draugai pažaisti kartu. Taigi, vaikiškos lovos iš tiesų turi būti tvirtos. Mes specialiai išskyrėme tvirtų lovų kategoriją. Ne tik ši kategorija, bet ir beveik visos mūsų lovos yra pagamintos iš labai aukštos kokybės pušies medienos ar medienos drožlių, kurios užtikrina ilgaamžiškumą bei atitinka aukščiausius standartus. Tad išsirinkus vaikišką lovą pas mus, galėsite džiaugtis kokybišku laiku su savo mažaisiais ir negalvoti apie papildomus rūpesčius.

Vaikiškos lovos turi būti atsparios įbrėžimams bei kitiems apgadinimams

Niekam ne paslaptis, kad žaidžiant vaikai gali lengvai įbrėžti, sutepti ar kitaip apgadinti baldus, o taip pat ir lovas. Norint, kad vaikiškos lovos atrodytų reprezentatyviai ilgiau nei pirmąsias savaites po jų įsigijimo, lovų paviršiai turi atlaikyti įvairias medžiagas. Mūsų gaminamų vaikiškų lovų paviršiai yra atsparūs apgadinimams, nes lovos yra keletą kartų kruopščiai dažytos ekologiškais dažais ar laku, kurie suteikia medžiui atsparumo.

Vaikiškos lovos turi tinkamai išpildyti jūsų vaikų miegamąjį

Nepamirškite užtikrinti, kad lovos pernelyg neapkrautų vaikų miegamojo.  Renkantis lovą vienam vaikui viskas pakankamai paprasta – svarbu užtikrinti, kad lova tiktų jūsų vaiko miegamajame, patiktų pačiam vaikui, būtų tinkamo dydžio. Pas mus galite rinktis iš įvairaus vienviečių lovų asortimento, tiek funkcijų, tiek stiliaus atžvilgiu.

Galbūt turite kelis vaikus, kurie miega tame pačiame kambaryje? Tokiu atveju verta tinkamai išnaudoti vaikų miegamojo erdvę ir pasirūpinti protingais vaikiškų lovų sprendimais. Norint sutaupyti vietos vaikų miegamajame, mes siūlome rinktis mūsų dviaukštes lovas arba dvivietes ištraukiamas lovas.

Jei ieškote vaikiškos lovos daugiau negu dviem vaikams ar norite turėti atsarginės vietos vaikų draugų ar pusbrolių nakvynėms – trivietė lova gali būti puiki išeitis. Pas mus galite įsigyti trivietę lovą, kuri neužims daug vietos ir savo patrauklia išvaizda puikiai papildys jūsų vaikų miegamąjį.

Vaikų miegamojo baldai turi atspindėti jūsų vaikų kasdienius užsiėmimus

Renkantis vaikiškas lovas nepamirškite, kad jos turi atitikti jūsų vaikų poreikius. Ar jūsų mažieji atlieka namų darbus savo miegamajame? Jei taip, verta įsigyti vaikišką lovą su rašomuoju stalu. Pas mus galite įsigyti stilingą dviaukštę lovą su rašomuoju stalu ar net dviaukštę lovą su spinta ir rašomuoju stalu.

Vaikiškos lovos gali būti daugiau nei tik lovos jūsų mažiesiems

Norint sukurti žaismingą ir originalų vaikų kambarį, lova gali tapti pagrindiniu akcentu. Žinoma, svarbu, kad baldas būtų ne tik patrauklus, bet ir atliktų pagrindines savo funkcijas. Mes siūlome rinktis iš kelių stilizuotų vaikiškų lovų variantų: lovų mašinų bei lovų namelių. Šių baldų spalvų bei modelių įvairovė leis sukurti unikalų vaikų kambario stilių bei teiks džiaugsmo jūsų mažiesiems.

Tad jei nežinote, kokią lovą išrinkti savo atžaloms – užsukite į mūsų vaikiškų lovų skiltį arba susisiekite su mumis ir padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą būtent jums.

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Kaip apšildyti namus? Galimybės ir pasirinkimas

Kaip apšildyti namus? Galimybės ir pasirinkimas

Šaltomis dienomis dažniausiai norisi būti namuose. Nėra nieko nemaloniau, kaip vėsa ir patalpose. Dėl to ne kyla įvairios ligos, tačiau ir blogėja nuotaiką. Lietuviai tikrai gana daug dėmesio skiria šildymo sistemos pasirinkimui. Norisi tokios, kuris ne tik leistų mėgautis šiluma, tačiau ir netektų labai daug investuoti į jos išlaikymą, galiausiai, veikimo principas būtų paprastos. Tobulas […]


Aliuminio lakštai – visame pasaulyje vertinama medžiaga

Aliuminio lakštai – visame pasaulyje vertinama medžiaga

Skaičiuojama, kad aliuminis yra vienas populiariausių metalų visame pasaulyje. Manoma, jog jis yra trečias ar bent jau vienas iš penkių daugiausiai naudojamų metalų Žemėje. Iš aliuminio gaminamos įvairios detalės, kurios naudojamos skirtingose srityse. Aliuminio lakštai – vienas populiariausių pasirinkimų teik pramonėje, tiek privačiuose projektuose. Kokie yra aliuminio lakštai? Aliuminio lakštai arba aliuminio plokštės yra lygaus […]


Patarimai, kaip pasirinkti idealią sofą savo gyvenamajai erdvei

Patarimai, kaip pasirinkti idealią sofą savo gyvenamajai erdvei

Sofa dažnai būna pagrindinis svetainės akcentas – ji yra patogi šeimos ir draugų susibūrimo vieta ir suteikia toną visai erdvei. Kadangi yra tiek daug stilių, dydžių ir medžiagų, iš kurių galima rinktis, rasti tobulą sofą savo namams gali būti nelengva užduotis. Pateikiame keletą patarimų, kurie padės jums susigaudyti šiame procese ir išsirinkti idealią sofą savo […]


Svarbiausi patarimai, kaip pasirinkti tobulą biuro kėdę

Svarbiausi patarimai, kaip pasirinkti tobulą biuro kėdę

Biuro kėdė – tai ne tik vieta, kur sėdėti, bet ir labai svarbi darbo vietos ergonomikos, produktyvumo ir bendros savijautos dalis. Pasirinkus tinkamą biuro kėdę, gali labai pasikeisti jūsų darbo dienos komfortas ir efektyvumas. Pateikiame keletą svarbiausių patarimų, kuriais vadovaudamiesi išsirinksite tobulą biuro kėdę. Vadovaudamiesi šiais patarimais ir teikdami pirmenybę patogumui, atramai ir ergonomikai, galite […]


Pagerinkite savo miego patirtį

Pagerinkite savo miego patirtį

Geras miegas yra labai svarbus bendrai sveikatai ir gerovei, o investicija į tinkamą čiužinio užvalkalą gali gerokai pagerinti jūsų miego patirtį. Antčiužiniai teikia daugybę privalumų – nuo didesnio komforto ir atramos iki ilgesnio čiužinio tarnavimo laiko. Toliau pateikiame išsamesnį čiužinių užvalkalų naudojimo privalumų aprašymą. Taigi, čiužinio užvalkalai turi daug privalumų, kurie padidina komfortą, atramą ir […]


Populiariausi patalynės pasirinkimai

Populiariausi patalynės pasirinkimai

Kai kalbama apie patalynę, asmeniniai pageidavimai gali labai skirtis. Tai, kas populiaru, dažnai priklauso nuo tokių veiksnių kaip patogumas, stilius, klimatas ir asmeninis skonis. Tačiau tam tikri patalynės pasirinkimai plačiai paplito dėl savo patogumo ir universalumo. Todėl pristatome keletą populiariausių patalynės variantų. Bendrinti