Skysti tapetai ir jų pagrindiniai privalumai

2

Skysti tapetai ir jų pagrindiniai privalumai

Jei girdėjote, kad šiuo metu skysti tapetai sulaukia didžiulio populiarumo, turbūt ėmėte svarstyti, kokie gi yra jų privalumai. Šiuolaikinėje rinkoje yra siūlomas itin gausus įvairių skystų tapetų asortimentas. Juos atstatyti yra labai paprasta, jei darbo metu yra pažeidžiamas paviršius, o nusprendus juos pakeisti – tai padaryti taip pat būna labai nesudėtinga.

Skystų tapetų savybės

Skysti tapetai iš esmės yra įprastas dekoratyvinis tinkas. Todėl kai kurie vartotojai svarsto, kodėl gi skysti tapetai gavo tokį savo pavadinimą. Tačiau viską labai lengvai paaiškina tai, kad skysti tapetai yra pagaminti celiuliozės pluošto, kuris yra natūralus ir visai nekenksmingas. Be to, skystų tapetų sudėtyje yra ir lipni rišamoji medžiaga. Po to, kai skysti tapetai sukietėja, jie atrodo kitaip nei tradiciniai sienų tapetai. Skystų tapetų paviršius gali būti įvairių tipų, kaip antai šilkinis, matinis, blizgus ir kt.

Skystų tapetų privalumai

Jeigu svarstote, kokias medžiagas rinktis sienų paviršiaus padengimui, naudinga atsižvelgti į tai, kokie yra pagrindiniai skystų tapetų privalumai. Jei juos žinosite, jums bus gerokai lengviau palyginti skystų tapetų asortimentą su tradicinėmis medžiagomis. Pastaruoju atveju, kai yra pasirenkami tradiciniai tapetai, vidaus apdailos meistrams tenka gerokai paplušėti siekiant, kad tapetai būtų tinkamai privirtinti prie sienos paviršiaus, tapetų raštai derėtų tarpusavyje, tapetai estetiškai atrodytų kampuose ir sujungimuose ir kt. Be to, norint užklijuoti didesnį tradicinio sienų tapeto lakštą, reikia turėti ir nemažai laisvos erdvės.

Tuo tarpu skystų tapetų atveju nebereikia bijoti, kad jie gali susigadinti arba suplyšti, nes skysti tapetai parduodami miltelių pavidalu, o ruošiantis atlikti vidaus apdailos darbus ir jais padengti savo vidaus patalpų sienas, tereikia juos atskiesti vandeniu. Taip pat nereikia sau sukti galvos dėl to, kuri kambario pusė yra šviesioji, nes skysti tapetai po jų uždėjimo nepalieka siūlių – ir tai patvirtina vartotojų atsiliepimai bei vidaus apdailos specialistų įgyta praktinė patirtis.

Atlikus paruošiamuosius darbus, skystus tapetus galima pritaikyti ne tik sienoms, bet ir luboms, o tokio sprendimo atveju darbas nebūna toks sudėtingas, lyginant su įprastine tradicinių tapetų klijavimo technologija. Juolab, kad skystais tapetais dengiant lubas nereikia papildomos pagalbos ir galima lengvai susitvarkyti patiems. Dar vienas svarbus skystų tapetų privalumas, kurį vertina vartotojai, yra tai, jog prieš skystų tapetų naudojimą nereikia per ilgai ruošti paviršiaus – skirtingai nei tradicinių tapetų naudojimo atveju. Jau nekalbant apie tai, kad skysti tapetai net gali pašalinti įvairius smulkius paviršiaus pažeidimus juos užmaskuodami.

Skysti tapetai – puikus estetinis vaizdas

Taigi, koks pagrindinis veiksnys vartotojus skatina pasirinkti skystus tapetus? Vartotojų atsiliepimai rodo, kad vienas iš svarbiausių privalumų yra puikus estetinis skystų tapetų vaizdas. Pasitelkiant skystus tapetus galima sukurti labai unikalius interjero apdailos sprendimus, kad interjeras atrodytų išskirtiniai ir būtų labai originalus. Dar įspūdingesnį efektą galima pasiekti derinant kelių skirtingų spalvų ir tekstūros skystus tapetus.

Dabar jau žinote, kokiais pagrindiniais privalumais pasižymi skysti tapetai, todėl nuspręsti, kuris pasirinkimas būtų optimaliausias jūsų būsto vidaus remonto atveju, nebus sudėtinga.

Rekomenduojame

Ieškome tinkamiausios interjero dizainerės! 7 patarimai

Ieškome tinkamiausios interjero dizainerės! 7 patarimai

Tinkama komanda gali bet kokius darbus padaryti kur kas paprastesniais ir greitesniais. Tad jeigu norite, kad Jūsų namuose kiekvienas daiktas turėtų jam paskirti vietą ir tuo pačiu kiekvienas akcentas būtų išbaigtas iki mažiausių smulkmenų – tokiu atveju Jūsų gyvenimo komandoje visada turi būti ir interjero dizainerė, kuri pasirūpins, kad Jūsų namai ne tik atrodytų, tačiau […]

7 interjero patarimai, kurie palengvins jūsų vizijos įgyvendinimą

7 interjero patarimai, kurie palengvins jūsų vizijos įgyvendinimą

Žinodami vos kelis praktiškus patarimus jūs galite reikšmingai pakoreguoti savo būsto interjerą, paverčiant jį žurnalo viršelio vertu „kūriniu“. Todėl pateikiame jums kelis patarimus, kurie padės jums išspręsti ne vieną klausimą ir palengvins jūsų būsto interjero kūrimą. Paveikslus kabinkite tinkamame aukštyje Ar kada nors buvote pagalvoję apie tai, kokiame aukštyje jūs turėtumėte kabinti paveikslus? O galbūt […]

Dizaino ekspertė: aklai vadovautis 2020 metų interjero tendencijomis – nederėtų

Dizaino ekspertė: aklai vadovautis 2020 metų interjero tendencijomis – nederėtų

Atnaujinant ar įsirengiant būstą, interjero ekspertai pataria aklai nesivadovauti tuo metu vyraujančiomis dizaino tendencijomis. Anot jų, mados keičiasi daug greičiau nei atsiranda poreikis ir vėl atnaujinti būstą, todėl kiekvienas sprendimas turi būti gerai apgalvotas. Kaip nesivaikant pasaulinių interjero tendencijų namams suteikti madingų akcentų, pataria „Senukų“ interjero dizainerė Rita Butkė. Pasaulinės interjero spalvų tendencijos – tik […]

Interjero patarimai: jei neturite interjero dizaino kūrimo ir būsto dekoravimo patirties

Interjero patarimai: jei neturite interjero dizaino kūrimo ir būsto dekoravimo patirties

Sakoma, kad yra labai didelis skirtumas tarp kambario interjero, kuris yra suformuotas profesionalaus interjero dizainerio ir būsto dekoratoriaus. Tačiau, kaip yra tuomet, kai kambario interjeru rūpinasi žmogus, nesantis nei dizaineriu, nei dekoratoriumi? Ar tuomet interjero kūrimas tampa neįveikiama užduotimi? Nuo spalvų paletės suderinimo, iki meno dirbinių kabinimo ant sienų ir tinkamo apšvietimo pasirinkimo – visuomet […]