Skysti tapetai ir jų pagrindiniai privalumai

2

Skysti tapetai ir jų pagrindiniai privalumai

Jei girdėjote, kad šiuo metu skysti tapetai sulaukia didžiulio populiarumo, turbūt ėmėte svarstyti, kokie gi yra jų privalumai. Šiuolaikinėje rinkoje yra siūlomas itin gausus įvairių skystų tapetų asortimentas. Juos atstatyti yra labai paprasta, jei darbo metu yra pažeidžiamas paviršius, o nusprendus juos pakeisti – tai padaryti taip pat būna labai nesudėtinga.

Skystų tapetų savybės

Skysti tapetai iš esmės yra įprastas dekoratyvinis tinkas. Todėl kai kurie vartotojai svarsto, kodėl gi skysti tapetai gavo tokį savo pavadinimą. Tačiau viską labai lengvai paaiškina tai, kad skysti tapetai yra pagaminti celiuliozės pluošto, kuris yra natūralus ir visai nekenksmingas. Be to, skystų tapetų sudėtyje yra ir lipni rišamoji medžiaga. Po to, kai skysti tapetai sukietėja, jie atrodo kitaip nei tradiciniai sienų tapetai. Skystų tapetų paviršius gali būti įvairių tipų, kaip antai šilkinis, matinis, blizgus ir kt.

Skystų tapetų privalumai

Jeigu svarstote, kokias medžiagas rinktis sienų paviršiaus padengimui, naudinga atsižvelgti į tai, kokie yra pagrindiniai skystų tapetų privalumai. Jei juos žinosite, jums bus gerokai lengviau palyginti skystų tapetų asortimentą su tradicinėmis medžiagomis. Pastaruoju atveju, kai yra pasirenkami tradiciniai tapetai, vidaus apdailos meistrams tenka gerokai paplušėti siekiant, kad tapetai būtų tinkamai privirtinti prie sienos paviršiaus, tapetų raštai derėtų tarpusavyje, tapetai estetiškai atrodytų kampuose ir sujungimuose ir kt. Be to, norint užklijuoti didesnį tradicinio sienų tapeto lakštą, reikia turėti ir nemažai laisvos erdvės.

Tuo tarpu skystų tapetų atveju nebereikia bijoti, kad jie gali susigadinti arba suplyšti, nes skysti tapetai parduodami miltelių pavidalu, o ruošiantis atlikti vidaus apdailos darbus ir jais padengti savo vidaus patalpų sienas, tereikia juos atskiesti vandeniu. Taip pat nereikia sau sukti galvos dėl to, kuri kambario pusė yra šviesioji, nes skysti tapetai po jų uždėjimo nepalieka siūlių – ir tai patvirtina vartotojų atsiliepimai bei vidaus apdailos specialistų įgyta praktinė patirtis.

Atlikus paruošiamuosius darbus, skystus tapetus galima pritaikyti ne tik sienoms, bet ir luboms, o tokio sprendimo atveju darbas nebūna toks sudėtingas, lyginant su įprastine tradicinių tapetų klijavimo technologija. Juolab, kad skystais tapetais dengiant lubas nereikia papildomos pagalbos ir galima lengvai susitvarkyti patiems. Dar vienas svarbus skystų tapetų privalumas, kurį vertina vartotojai, yra tai, jog prieš skystų tapetų naudojimą nereikia per ilgai ruošti paviršiaus – skirtingai nei tradicinių tapetų naudojimo atveju. Jau nekalbant apie tai, kad skysti tapetai net gali pašalinti įvairius smulkius paviršiaus pažeidimus juos užmaskuodami.

Skysti tapetai – puikus estetinis vaizdas

Taigi, koks pagrindinis veiksnys vartotojus skatina pasirinkti skystus tapetus? Vartotojų atsiliepimai rodo, kad vienas iš svarbiausių privalumų yra puikus estetinis skystų tapetų vaizdas. Pasitelkiant skystus tapetus galima sukurti labai unikalius interjero apdailos sprendimus, kad interjeras atrodytų išskirtiniai ir būtų labai originalus. Dar įspūdingesnį efektą galima pasiekti derinant kelių skirtingų spalvų ir tekstūros skystus tapetus.

Dabar jau žinote, kokiais pagrindiniais privalumais pasižymi skysti tapetai, todėl nuspręsti, kuris pasirinkimas būtų optimaliausias jūsų būsto vidaus remonto atveju, nebus sudėtinga.

Rekomenduojame

Naudotų baldų aptraukimas naujais audiniais: klientų baldininkams dažniausiai užduodami klausimai

Naudotų baldų aptraukimas naujais audiniais: klientų baldininkams dažniausiai užduodami klausimai

Minkštųjų naudotų baldų aptraukimas – nemažai klientų dėmesio sulaukianti paslauga. Natūralu, kad aktyviai ja besidomintiems klientams kyla ir įvairių klausimų. Dažniausiai užduodamus patarsime šiame straipsnyje. Ar baldų aptraukimo paslauga brangi? Kokybiškai, laikantis visų reikalavimų suteikta paslauga nebus pigi. Jai reikia specialių įgūdžių, patirties. Baldų aptraukimas audiniu ar oda – tai tik ledkalnio viršūnė: dažnai reikia […]

Patarimai naujakuriams: 2021 m. interjero tendencijos

Patarimai naujakuriams: 2021 m. interjero tendencijos

Kuriant namų interjerą, svarbu ne tik atsižvelgti į vyraujančias dizaino tendencijas. Taip pat verta pagalvoti apie savo asmeninės erdvės kūrimą, apie namų praktiškumą bei individualumą. Interjero dizainerė Dovilė Sakevičė pristato patarimus, kaip sukurti harmoningus, charakteringus namus, o prekybos tinklo „Senukai“ atstovė atskleidžia, kokius madingus interjero akcentus naujakuriai dažniausiai renkasi savo būstams. Karaliauja medis ir juodas […]

Kaip sutaupyti kraustantis į naująjį būstą?

Kaip sutaupyti kraustantis į naująjį būstą?

Įsigijus naują būstą užgriūna daugybė išlaidų ir rūpesčių. Pagrindinės išlaidos nusprendus keisti gyvenamąją vietą yra būsto įsigijimas arba statyba, įvairiausi mokesčiai, būsto įrengimo išlaidos. Turbūt pati maloniausia ir galima sakyti paskutinė būsto įrengimo dalis yra jo apstatymas daiktais ir baldais. Komfortiškiausias, paprasčiausias ir greičiausias būdas į naująjį būstą atsigabenti baldus ir daiktus yra pasinaudoti perkraustymo […]

Lauko apšvietimo patarimai, kurie sukurs tobulą atmosferą

Lauko apšvietimo patarimai, kurie sukurs tobulą atmosferą

Lauko apšvietimas dažnai yra ignoruojamas. Žmonės šviesų pagalba nebando sukurti jaukios atmosferos aplink namą, savo sode. Praleidžiant daugiau laiko lauke, bet kuriuo metų laiku šiam dalykui išleisti pinigai yra gerai išleisti pinigai! Dabar daugiau nei bet kada yra gausus lauko apšvietimo pasirinkimas. Iš tokios didelės gausos kartais būna sunku išsirinkti. Tačiau nereikia pasimesti. Tiesiog pasikliaukite […]