Saulės įkraunamas šviestuvas su judesio jutikliu

Saulės įkraunamas šviestuvas su judesio jutikliu

Didelis ryškumas: Saulės energija varoma sieninė lempa su 80 šviesos diodų suteikia puikų apšvietimą iki 1050 liumenų. Ši lauko šviesa saulės šviesoje yra pakankamai ryški, kad naktis virsta diena ir užtikrins jūsų namų ar verslo saugumą.
Platus jutimų ir apšvietimo diapazonas: įmontuota su jautriu judesio jutikliu, ši šviesa gali aptikti judesį iki 3–5 metrų atstumu 120 laipsnių kampu. Jame taip pat yra platus apšvietimo diapazonas , siūlantys didelį ryškumą, kad jūsų namai, praėjimai, garažas, prieangis ir t.t. būtų apsaugoti.
3 apšvietimo režimai: saulės žibintas turi 3 darbo režimus, kad galėtų susidoroti su skirtingais naudojimo atvejais. Puikiai tinka naudoti ant lauko durų, kieme, garaže, važiuojamojoje dalyje, denio vidaus kiemo ir pan., Tenkinant įvairius jūsų poreikius.
Patvarus ir atsparus vandeniui: Pagaminta iš aukštos kokybės ABS medžiagos, ši saulės šviesa yra IP65 nepraleidžianti vandens, todėl gali atlaikyti ekstremalias oro sąlygas. Veikia visus metus visą žiemą ir puikiai veikia lietingu oru.
Ilgas išsikrovimo laikas: dienos metu saulės kolektorius sugeria saulės šviesą ir saulės energiją paverčia elektra. Patobulinta saulės baterija padidina šviesos konvertavimo į elektros energiją greitį, kas užtikrina ilgalaikį išsikrovimo laiką. Ličio jonų akumuliatorius naktį gali užtikrinti 4–6 valandas apšvietimo, jei jis buvo kraunamas dieną.

28.00 €
Susisiekti +37062170735
ID: 1100   2020 02 25

Rekomenduojame

Jūsų baldų surinkimas, remontas ir restauracija

Jūsų baldų surinkimas, remontas ir restauracija

Standartinių ir nestandartinių baldų surinkimas (ikea,jysk,itališki baldai,lenkijos etc.). Montuojame virtuvės baldus su buitinės technikos pajungimu,dušo kabinų surinkimas.

Staliukas
300.00 €

Staliukas

Rankų darbo kavos staliukas! V6 variklio blokas, grūdintas 8mm stiklas, ratukai, kad palengvinti transportavimą. Stiklas pagal užsakymą (jūsų išmatavimai, gaminamas 3 savaites) staliuko aukštis 50cm. Daugiau informacijos telefonu 869882848.

Plazminis žaibų diskas
65.00 €

Plazminis žaibų diskas

Plazminis žaibų diskas reaguoja nuo garso: muzikos, balso, suplojimo ar pasirinkto nuolatinio žaibų žaismo, kuris papuoš bet kokį Jūsų mažą ar vidutinį interjerą. Galima naudoti automobilyje. Spalvos: mėlyna, geltona, žalia, purpurinė. Matmenys: 30,48 cm ir 40,64 cm skersmens. Adapteris 220 ≈ 12 V.

Sienelės, burbulų sienos
100.00 €

Sienelės, burbulų sienos

Sienelės, burbulų sienos išskirtinių formų, ekologiškų medžiagų, taupantys elektros sunaudojimą. Vandens burbuliukų sienelės – vandens šviesoje raibuliuojantys pasirinktinų spalvų skaidrūs burbuliukai, maloniai tyvuliuoja, veikia raminančiai, sukuria jaukią poilsio aplinką jūsų svečiams bei artimiesiems.