Praktiški patarimai norintiems paslėpti kabelių raizgalynę namuose

Praktiški patarimai norintiems paslėpti kabelių raizgalynę namuose

Pasikeitė interneto tiekėjas, perkėlėte televizorių ant kitos sienos, perstūmėte sofą pusmetrį į šoną ir paslinkote toršerą ir t.t. ir pan. Pasikeitimai interjere neišvengiami, juk nuolat keičiamės mes patys, aplinkybės, įpročiai ir gyvenimo būdas. Tad ir su laiku namuose po kojomis, tarsi gyvatės palei sienas pradeda vingiuoti laidų ir kabelių ritės. Jei artėja remontas, galima dėl to nesukti galvos – sumanūs meistrai kabelius paslėps taip, jog nė neprisiminsite, kad jie kažkada net po plintusu netilpo. Tuo tarpu jei remontas dar kelis metus planuose nešviečia, tuomet galite pasinaudoti praktiškų ir sumanių žmonių patarimais ir pavyzdžiais.

Kabeliai – meno dalis

Taip tikrai mano žmogus, kurio internetinė televizija neateina pasieniais, o kaip tik laidas puošia sieną tarsi meno kūrinys. Jei negali paslėpti, tuomet išryškink – tokia taktika išties gali pasiteisinti.

Išnaudokite lipdukus

Sienų lipdukai šiuo metu itin populiari priemonė dekoruoti sienas, o ypač tuomet kai ant sienų yra pažeidimų, nenusivalančių dėmių ar įbrėžimų. Lipdukai taip pat gali padėti įkomponuoti laidus į interjerą juos tiesiog „pritempiant“ prie idėjos.

Praktiškos dėžutės

Kur kaupiasi laidų raizgalynės? Nesumeluosime sakydami, jog prie įvairių elektronikos prietaisų, pavyzdžiui, kompiuterių, televizoriaus, ten kur kraunami telefonai ar stovi elektros ilgintuvas. Tą raizgalynę galima sutvarkyti pasitelkiant įvairias dekoratyvias priemones, pavyzdžiui nedideles dailias daiktadėžes. Dėžės vaidmenį taip pat gali sėkmingai atlikti pintas krepšys ar didelis vazonas.  Šias priemones galima pasigaminti ar dekoruoti pagal interjerą ir patiems, pavyzdžiui, apklijavus batų dėžę dailiu dovanų popieriumi ar spalvinga lipnia juostele. Dėžės šone paliekama skylė laidams praeiti, o po dangčiu paslepiama tai kas nėra labai gražu – prailgintojas, per ilgo kabelio ritinėlis ar kita su laidais susijusi interjero dalis.

Viskas po stalu

Jei po kojomis, pavyzdžiui,  po darbo stalu vaizdas toks, jog atrodo ir velnias koją nusilaužtų, tuomet tai išsprendžiama viską pakėlus nuo žemės ir pritvirtinus stalo apačioje ar šone. Tereikia prailgintoją pritvirtinti prie stalviršio iš apatinės pusės ir visi kabeliai pasikels nuo žemės, nedulkės ir nekels siaubo.

Praktiškais patarimais dalinosi Degudegu.lt konsultantai, į kuriuos kreipiasi ieškantys geriausių interneto ir televizijos pasiūlymų.

 

 

Rekomenduojame

Ieškome tinkamiausios interjero dizainerės! 7 patarimai

Ieškome tinkamiausios interjero dizainerės! 7 patarimai

Tinkama komanda gali bet kokius darbus padaryti kur kas paprastesniais ir greitesniais. Tad jeigu norite, kad Jūsų namuose kiekvienas daiktas turėtų jam paskirti vietą ir tuo pačiu kiekvienas akcentas būtų išbaigtas iki mažiausių smulkmenų – tokiu atveju Jūsų gyvenimo komandoje visada turi būti ir interjero dizainerė, kuri pasirūpins, kad Jūsų namai ne tik atrodytų, tačiau […]

7 interjero patarimai, kurie palengvins jūsų vizijos įgyvendinimą

7 interjero patarimai, kurie palengvins jūsų vizijos įgyvendinimą

Žinodami vos kelis praktiškus patarimus jūs galite reikšmingai pakoreguoti savo būsto interjerą, paverčiant jį žurnalo viršelio vertu „kūriniu“. Todėl pateikiame jums kelis patarimus, kurie padės jums išspręsti ne vieną klausimą ir palengvins jūsų būsto interjero kūrimą. Paveikslus kabinkite tinkamame aukštyje Ar kada nors buvote pagalvoję apie tai, kokiame aukštyje jūs turėtumėte kabinti paveikslus? O galbūt […]

Skysti tapetai ir jų pagrindiniai privalumai

Skysti tapetai ir jų pagrindiniai privalumai

Jei girdėjote, kad šiuo metu skysti tapetai sulaukia didžiulio populiarumo, turbūt ėmėte svarstyti, kokie gi yra jų privalumai. Šiuolaikinėje rinkoje yra siūlomas itin gausus įvairių skystų tapetų asortimentas. Juos atstatyti yra labai paprasta, jei darbo metu yra pažeidžiamas paviršius, o nusprendus juos pakeisti – tai padaryti taip pat būna labai nesudėtinga. Skystų tapetų savybės Skysti […]

Dizaino ekspertė: aklai vadovautis 2020 metų interjero tendencijomis – nederėtų

Dizaino ekspertė: aklai vadovautis 2020 metų interjero tendencijomis – nederėtų

Atnaujinant ar įsirengiant būstą, interjero ekspertai pataria aklai nesivadovauti tuo metu vyraujančiomis dizaino tendencijomis. Anot jų, mados keičiasi daug greičiau nei atsiranda poreikis ir vėl atnaujinti būstą, todėl kiekvienas sprendimas turi būti gerai apgalvotas. Kaip nesivaikant pasaulinių interjero tendencijų namams suteikti madingų akcentų, pataria „Senukų“ interjero dizainerė Rita Butkė. Pasaulinės interjero spalvų tendencijos – tik […]