Neišmeskite plytelių likučių: akimirksniu pagyvinkite pabodusį interjerą

Neišmeskite plytelių likučių: akimirksniu pagyvinkite pabodusį interjerą

Užuot burnojusi ant vyro, jog šiam eilinį kartą nepavyko tiksliai išmatuoti, kiek plytelių reikia sienų ar grindų apdailai bei kokius nuostolius tai sukėlė, jų likučius išnaudokite praktiškai. Nuo remonto likusios plytelės gali tapti išskirtiniu bei praktišku interjero akcentu.

Stalviršiams.

Virtuvės darbastalio, valgomojo bei rašomojo stalo, įvairių spintelių ir komodų dekoravimas plytelėmis – ne tik praktiškas (plytelės – lengvai prižiūrimos, atsparios įbrėžimams ir smūgiams), bet ir stilingas sprendimas. Tai – puikus variantas svarstantiems, kaip minimaliomis sąnaudomis atnaujinti seną baldą. Pastarųjų derinimas priklauso nuo jūsų turimų likučių bei fantazijos, kuriai ribų, aišku, nėra. Stilingai atrodys stalviršis, dekoruotas tų pačių raštų, tačiau skirtingų atspalvių ar raštuotų bei vienspalvių plytelių derinys. Svarbu atkreipti dėmesį, jog plytelės būtų vienodo dydžio.

Palangėms.

Jei liko mozaikinių plytelių, šiomis galite išklijuoti vonios kambario palangę ar net visą angokraštį. Palangė, kontrastuodama su sienomis, taps vonios kambario akcentu, ant šios galėsite dėti visas kosmetikos priemonės bei nebijoti, jog sienas subjauros sunkiai įveikiamas pelėsis (nuvalyti šį nuo plytelių kur kas paprasčiau nei nuo dažais dengtos sienos).

Sienoms.

Jei vonios kambaryje ar virtuvėje kriauklė pritvirtinta ne prie plytelėmis  išklijuotos sienos – lauk bėdos. Ant dažytos, įvairiomis lentelėmis iškaltos ar plaunamais tapetais klijuotos sienos vanduo ilgainiui palieka neestetiškus pėdsakus, kurių panaikinti nepajėgi net stipriausia buitinė chemija. Šiai problemai išspręsti užteks vos 10 plytelių, kuriomis išklijuokite sieną prie praustuvės. Ant pastelinių spalvų klijuodami ryškiaspalves plyteles, sukursite stilingą, akį traukiantį akcentą.

Padėkliukai.

Padėkliukų virtuvėje, ant kurių dedame puodus, karštus dangčius ar kavos puodelius, niekada nebus per daug. Kam leisti pinigus ant šių, jei padėkliukus atstoti gali turimi plytelių likučiai? Sakote, ar toks antrinis žaliavų panaudojimas nesulauks prieštaringų žvilgsnių? Interjero aksesuarus kuriantys dizaineriai taip nemano ir šių siūlomi padėkliukai, imituojantys plyteles, turi didelę paklausą. Plytelės-padėkliukai – praktiškas, patogus ir originalus sprendimas. Jei likusios plytelės yra paprastos, šviesios ir be raštų, jas galima dekupažuoti rezultatas tikrai bus puikus!

Veidrodžiams.

Turite kelias atliekamas plyteles ir veidrodį, o tiksliau – stiklą, kuriam niekaip nepavyksta rasti tinkamos vietos?  Sujunkite šiuos į estetišką ir praktišką visumą! Ant sienos pakabinkite turimą veidrodį, o aplink šį, pageidaujamu atstumu, suklijuokite plyteles. Kasdien džiaugsitės ne tik savo atvaizdu veidrodyje – pastarasis, atstodamas paveikslą, pagyvins nuobodžią sieną.

Rekomenduojame

Naudotų baldų aptraukimas naujais audiniais: klientų baldininkams dažniausiai užduodami klausimai

Naudotų baldų aptraukimas naujais audiniais: klientų baldininkams dažniausiai užduodami klausimai

Minkštųjų naudotų baldų aptraukimas – nemažai klientų dėmesio sulaukianti paslauga. Natūralu, kad aktyviai ja besidomintiems klientams kyla ir įvairių klausimų. Dažniausiai užduodamus patarsime šiame straipsnyje. Ar baldų aptraukimo paslauga brangi? Kokybiškai, laikantis visų reikalavimų suteikta paslauga nebus pigi. Jai reikia specialių įgūdžių, patirties. Baldų aptraukimas audiniu ar oda – tai tik ledkalnio viršūnė: dažnai reikia […]

Patarimai naujakuriams: 2021 m. interjero tendencijos

Patarimai naujakuriams: 2021 m. interjero tendencijos

Kuriant namų interjerą, svarbu ne tik atsižvelgti į vyraujančias dizaino tendencijas. Taip pat verta pagalvoti apie savo asmeninės erdvės kūrimą, apie namų praktiškumą bei individualumą. Interjero dizainerė Dovilė Sakevičė pristato patarimus, kaip sukurti harmoningus, charakteringus namus, o prekybos tinklo „Senukai“ atstovė atskleidžia, kokius madingus interjero akcentus naujakuriai dažniausiai renkasi savo būstams. Karaliauja medis ir juodas […]

Kaip sutaupyti kraustantis į naująjį būstą?

Kaip sutaupyti kraustantis į naująjį būstą?

Įsigijus naują būstą užgriūna daugybė išlaidų ir rūpesčių. Pagrindinės išlaidos nusprendus keisti gyvenamąją vietą yra būsto įsigijimas arba statyba, įvairiausi mokesčiai, būsto įrengimo išlaidos. Turbūt pati maloniausia ir galima sakyti paskutinė būsto įrengimo dalis yra jo apstatymas daiktais ir baldais. Komfortiškiausias, paprasčiausias ir greičiausias būdas į naująjį būstą atsigabenti baldus ir daiktus yra pasinaudoti perkraustymo […]

Lauko apšvietimo patarimai, kurie sukurs tobulą atmosferą

Lauko apšvietimo patarimai, kurie sukurs tobulą atmosferą

Lauko apšvietimas dažnai yra ignoruojamas. Žmonės šviesų pagalba nebando sukurti jaukios atmosferos aplink namą, savo sode. Praleidžiant daugiau laiko lauke, bet kuriuo metų laiku šiam dalykui išleisti pinigai yra gerai išleisti pinigai! Dabar daugiau nei bet kada yra gausus lauko apšvietimo pasirinkimas. Iš tokios didelės gausos kartais būna sunku išsirinkti. Tačiau nereikia pasimesti. Tiesiog pasikliaukite […]