Mobilios stendų konstrukcijos X – parodoms, mugėms, renginiams

500.00 €
10

Mobilios stendų konstrukcijos X – parodoms, mugėms, renginiams

Mobili parodų sistema X skirta mobilioms parodoms, lengvai susideda, kompaktiška, sumontuojama per keletą minučių. Maža plakatų gamybos savikaina. Prekiaujame ir Nuomojame.

1. Aliuminis dengtas plastiku
2. 100 cm sija gali atlaikyti 100-1000 Kg svorį
3. Konstrukcijos gali susiploti
4. Turint tas pačias konstrukcijas, galima pastatyti skirtingus ar net keletą stendų
5. Plakatai kompaktiškai suvynioja.
6. Papildomos galimybės: vitrina, lentynėlės, apšvietimas, lankstinukų laikikliai

Informacija apie šiuos stendus:
http://www.euroego.lt/home/stendu-sistema-x/

Dviaukščiai parodiniai stendai, reklaminiai stalai, eksponatų aptvėrimas, info barai. Atitvarų sistema su virvėmis, vidinės ir išorinės reklamos gamyba, kilnojamos stendų konstrukcijos, stendai darbo įstaigoms. Transportavimo krepšiai plakatams ir stendams, reklaminės nuorodos ir rodyklės, mobilūs staliukai parodoms, iškabos ir jų gamyba. Atitvėrimo sistemos, renginiai ir jų organizavimas, stendai prezentacijoms ir renginiams, parodų ir mugių įranga. Širmos ir pertvaros, varstomi rėmeliai click, vizualinis apipavidalinimas ir paruošimas spaudai, mobilūs degustaciniai staliukai. Barjerai su grandine, vidaus ir lauko reklama, info stalai parodoms.

kitos mobilios stendų ir scenų konstrukcijos:
http://www.euroego.lt/home/scenu-konstrukcijos/

EuroEGO, UAB
Tel.: +370 6063 1237, +370 6051 2959
info@euroego.lt
www.euroego.lt

500.00 €
Susisiekti +37060631237
ID: 416   2018 11 09

Rekomenduojame

Jūsų baldų surinkimas, remontas ir restauracija

Jūsų baldų surinkimas, remontas ir restauracija

Standartinių ir nestandartinių baldų surinkimas (ikea,jysk,itališki baldai,lenkijos etc.). Montuojame virtuvės baldus su buitinės technikos pajungimu,dušo kabinų surinkimas.

Staliukas
300.00 €

Staliukas

Rankų darbo kavos staliukas! V6 variklio blokas, grūdintas 8mm stiklas, ratukai, kad palengvinti transportavimą. Stiklas pagal užsakymą (jūsų išmatavimai, gaminamas 3 savaites) staliuko aukštis 50cm. Daugiau informacijos telefonu 869882848.

Plazminis žaibų diskas
65.00 €

Plazminis žaibų diskas

Plazminis žaibų diskas reaguoja nuo garso: muzikos, balso, suplojimo ar pasirinkto nuolatinio žaibų žaismo, kuris papuoš bet kokį Jūsų mažą ar vidutinį interjerą. Galima naudoti automobilyje. Spalvos: mėlyna, geltona, žalia, purpurinė. Matmenys: 30,48 cm ir 40,64 cm skersmens. Adapteris 220 ≈ 12 V.

Sienelės, burbulų sienos
100.00 €

Sienelės, burbulų sienos

Sienelės, burbulų sienos išskirtinių formų, ekologiškų medžiagų, taupantys elektros sunaudojimą. Vandens burbuliukų sienelės – vandens šviesoje raibuliuojantys pasirinktinų spalvų skaidrūs burbuliukai, maloniai tyvuliuoja, veikia raminančiai, sukuria jaukią poilsio aplinką jūsų svečiams bei artimiesiems.