Klasikinio interjero idėjos ir principai

Klasikinio interjero idėjos ir principai

Technologijų modernaus meno ir dirbtinio intelekto apsuptame pasaulyje žmonės vis dažniau ilgisi laikų, kai viskas buvo kur kas paprasčiau. Nenuostabu, kad vis daugiau žmonių nusprendžia susikurti klasikinį interjerą namuose. Paprasčiausiai jis alsuoja jaukumu, namai, šiluma ir tuo pačiu prabanga. Klasikinio interjero idėjos, pasak dizainerių, šiuo metu yra ypač populiarios. Žmonės dažnai renkasi modernius ir ergonomiškus šiuolaikinius namus, tačiau nori, kad jų vidus būtų įrengtas klasikiniu stiliumi.

  • Klasikiniame interjere dažniausiai dominuojančios spalvos yra ruda ir visų kitų spalvų pasteliniai variantai. Paprasčiausiai retai atrasite ryškią spalvą. O jeigu ji bus – tai bus tik vienas akcentas skoningai priderintas kitų apsuptyje.
  • Klasikinio interjero idėjos dažniausiai apsiriboja medžio dirbiniais, kurie žavi ne tik savo tvirtumu, tačiau ir estetika. Jeigu tikros medienos gaminiai Jums yra kiek per brangūs, tokiu atveju pasitarnauja medienos plaušo baldai. Jie ne tokie tvirti, tačiau atrodo gana natūraliai.
  • Klasikinis interjeras taip pat apima ir daugelio smulkmenų saugojimą. Štai jeigu modernus dažniausiai siejasi su minimalizmu, tai kalbant apie klasikinį to tikrai nebus. Nebijokite laikyti kuo daugiau nuotraukų, gėlių arba kitų smulkmenų. Jos padės papuošti Jūsų nuostabius namus.
  • Kiekvienas kambaryje esantis baldas turi turėti kokią nors funkciją. Taigi, jeigu yra kavos stalelis – tokiu atveju jį ir reikia naudoti pagal paskirtį. Klasikinis stilius pasižymi tuo, kad visi daiktai turi turėti paskirtį. Aišku, viena iš jų gali būti estetikos kūrimas, tačiau ir be to daiktas arba akcentas turi būti naudingas.
  • Užuolaidos yra vienas didžiausių klasikinio stiliaus akcentų. Rinkitės jas, o ne romanetes arba kitus langų uždangalus.
  • Reikia nepamiršti ir veidrodžio, kuris gali būti puoštas dideliais, auksinės spalvos rėmais.

Interjero idėjos gali būti suskirstytos į tas, kurios labiau tinka moderniam stiliui, ir tas, kurios puikiai atspindi klasikinį stilių. Juk svarbiausia, kad viskas tarpusavyje derėtų ir būtų galima nesunkiai išlaikyti vientisumą bei detalių suderinimą.

Rekomenduojame

Ieškome tinkamiausios interjero dizainerės! 7 patarimai

Ieškome tinkamiausios interjero dizainerės! 7 patarimai

Tinkama komanda gali bet kokius darbus padaryti kur kas paprastesniais ir greitesniais. Tad jeigu norite, kad Jūsų namuose kiekvienas daiktas turėtų jam paskirti vietą ir tuo pačiu kiekvienas akcentas būtų išbaigtas iki mažiausių smulkmenų – tokiu atveju Jūsų gyvenimo komandoje visada turi būti ir interjero dizainerė, kuri pasirūpins, kad Jūsų namai ne tik atrodytų, tačiau […]

7 interjero patarimai, kurie palengvins jūsų vizijos įgyvendinimą

7 interjero patarimai, kurie palengvins jūsų vizijos įgyvendinimą

Žinodami vos kelis praktiškus patarimus jūs galite reikšmingai pakoreguoti savo būsto interjerą, paverčiant jį žurnalo viršelio vertu „kūriniu“. Todėl pateikiame jums kelis patarimus, kurie padės jums išspręsti ne vieną klausimą ir palengvins jūsų būsto interjero kūrimą. Paveikslus kabinkite tinkamame aukštyje Ar kada nors buvote pagalvoję apie tai, kokiame aukštyje jūs turėtumėte kabinti paveikslus? O galbūt […]

Skysti tapetai ir jų pagrindiniai privalumai

Skysti tapetai ir jų pagrindiniai privalumai

Jei girdėjote, kad šiuo metu skysti tapetai sulaukia didžiulio populiarumo, turbūt ėmėte svarstyti, kokie gi yra jų privalumai. Šiuolaikinėje rinkoje yra siūlomas itin gausus įvairių skystų tapetų asortimentas. Juos atstatyti yra labai paprasta, jei darbo metu yra pažeidžiamas paviršius, o nusprendus juos pakeisti – tai padaryti taip pat būna labai nesudėtinga. Skystų tapetų savybės Skysti […]

Dizaino ekspertė: aklai vadovautis 2020 metų interjero tendencijomis – nederėtų

Dizaino ekspertė: aklai vadovautis 2020 metų interjero tendencijomis – nederėtų

Atnaujinant ar įsirengiant būstą, interjero ekspertai pataria aklai nesivadovauti tuo metu vyraujančiomis dizaino tendencijomis. Anot jų, mados keičiasi daug greičiau nei atsiranda poreikis ir vėl atnaujinti būstą, todėl kiekvienas sprendimas turi būti gerai apgalvotas. Kaip nesivaikant pasaulinių interjero tendencijų namams suteikti madingų akcentų, pataria „Senukų“ interjero dizainerė Rita Butkė. Pasaulinės interjero spalvų tendencijos – tik […]