Klasikinio interjero idėjos ir principai

Klasikinio interjero idėjos ir principai

Technologijų modernaus meno ir dirbtinio intelekto apsuptame pasaulyje žmonės vis dažniau ilgisi laikų, kai viskas buvo kur kas paprasčiau. Nenuostabu, kad vis daugiau žmonių nusprendžia susikurti klasikinį interjerą namuose. Paprasčiausiai jis alsuoja jaukumu, namai, šiluma ir tuo pačiu prabanga. Klasikinio interjero idėjos, pasak dizainerių, šiuo metu yra ypač populiarios. Žmonės dažnai renkasi modernius ir ergonomiškus šiuolaikinius namus, tačiau nori, kad jų vidus būtų įrengtas klasikiniu stiliumi.

  • Klasikiniame interjere dažniausiai dominuojančios spalvos yra ruda ir visų kitų spalvų pasteliniai variantai. Paprasčiausiai retai atrasite ryškią spalvą. O jeigu ji bus – tai bus tik vienas akcentas skoningai priderintas kitų apsuptyje.
  • Klasikinio interjero idėjos dažniausiai apsiriboja medžio dirbiniais, kurie žavi ne tik savo tvirtumu, tačiau ir estetika. Jeigu tikros medienos gaminiai Jums yra kiek per brangūs, tokiu atveju pasitarnauja medienos plaušo baldai. Jie ne tokie tvirti, tačiau atrodo gana natūraliai.
  • Klasikinis interjeras taip pat apima ir daugelio smulkmenų saugojimą. Štai jeigu modernus dažniausiai siejasi su minimalizmu, tai kalbant apie klasikinį to tikrai nebus. Nebijokite laikyti kuo daugiau nuotraukų, gėlių arba kitų smulkmenų. Jos padės papuošti Jūsų nuostabius namus.
  • Kiekvienas kambaryje esantis baldas turi turėti kokią nors funkciją. Taigi, jeigu yra kavos stalelis – tokiu atveju jį ir reikia naudoti pagal paskirtį. Klasikinis stilius pasižymi tuo, kad visi daiktai turi turėti paskirtį. Aišku, viena iš jų gali būti estetikos kūrimas, tačiau ir be to daiktas arba akcentas turi būti naudingas.
  • Užuolaidos yra vienas didžiausių klasikinio stiliaus akcentų. Rinkitės jas, o ne romanetes arba kitus langų uždangalus.
  • Reikia nepamiršti ir veidrodžio, kuris gali būti puoštas dideliais, auksinės spalvos rėmais.

Interjero idėjos gali būti suskirstytos į tas, kurios labiau tinka moderniam stiliui, ir tas, kurios puikiai atspindi klasikinį stilių. Juk svarbiausia, kad viskas tarpusavyje derėtų ir būtų galima nesunkiai išlaikyti vientisumą bei detalių suderinimą.

Rekomenduojame

Naudotų baldų aptraukimas naujais audiniais: klientų baldininkams dažniausiai užduodami klausimai

Naudotų baldų aptraukimas naujais audiniais: klientų baldininkams dažniausiai užduodami klausimai

Minkštųjų naudotų baldų aptraukimas – nemažai klientų dėmesio sulaukianti paslauga. Natūralu, kad aktyviai ja besidomintiems klientams kyla ir įvairių klausimų. Dažniausiai užduodamus patarsime šiame straipsnyje. Ar baldų aptraukimo paslauga brangi? Kokybiškai, laikantis visų reikalavimų suteikta paslauga nebus pigi. Jai reikia specialių įgūdžių, patirties. Baldų aptraukimas audiniu ar oda – tai tik ledkalnio viršūnė: dažnai reikia […]

Patarimai naujakuriams: 2021 m. interjero tendencijos

Patarimai naujakuriams: 2021 m. interjero tendencijos

Kuriant namų interjerą, svarbu ne tik atsižvelgti į vyraujančias dizaino tendencijas. Taip pat verta pagalvoti apie savo asmeninės erdvės kūrimą, apie namų praktiškumą bei individualumą. Interjero dizainerė Dovilė Sakevičė pristato patarimus, kaip sukurti harmoningus, charakteringus namus, o prekybos tinklo „Senukai“ atstovė atskleidžia, kokius madingus interjero akcentus naujakuriai dažniausiai renkasi savo būstams. Karaliauja medis ir juodas […]

Kaip sutaupyti kraustantis į naująjį būstą?

Kaip sutaupyti kraustantis į naująjį būstą?

Įsigijus naują būstą užgriūna daugybė išlaidų ir rūpesčių. Pagrindinės išlaidos nusprendus keisti gyvenamąją vietą yra būsto įsigijimas arba statyba, įvairiausi mokesčiai, būsto įrengimo išlaidos. Turbūt pati maloniausia ir galima sakyti paskutinė būsto įrengimo dalis yra jo apstatymas daiktais ir baldais. Komfortiškiausias, paprasčiausias ir greičiausias būdas į naująjį būstą atsigabenti baldus ir daiktus yra pasinaudoti perkraustymo […]

Lauko apšvietimo patarimai, kurie sukurs tobulą atmosferą

Lauko apšvietimo patarimai, kurie sukurs tobulą atmosferą

Lauko apšvietimas dažnai yra ignoruojamas. Žmonės šviesų pagalba nebando sukurti jaukios atmosferos aplink namą, savo sode. Praleidžiant daugiau laiko lauke, bet kuriuo metų laiku šiam dalykui išleisti pinigai yra gerai išleisti pinigai! Dabar daugiau nei bet kada yra gausus lauko apšvietimo pasirinkimas. Iš tokios didelės gausos kartais būna sunku išsirinkti. Tačiau nereikia pasimesti. Tiesiog pasikliaukite […]