Kiek kainuoja mikroautobuso nuoma Vilniuje?

1

Kiek kainuoja mikroautobuso nuoma Vilniuje?

Be transporto būtų sudėtinga išsiversti šiuolaikiniame pasaulyje. Kad ir kaip būtume pripratę viską atlikti lengvuoju automobiliu, tačiau kartais jo reikia ir didesnio, pavyzdžiui, mikroautobuso. Nesvarbu, ar norite suorganizuoti pažintinę kelionę po skirtingus Lietuvos miestus, ar tiesiog ieškote saugaus susisiekimo vienkartiniam renginiui kai reikia kartu vykti nuo kelių iki keliolikos žmonių (laidotuvės, vestuvės, įmonės išvykos), yra įvairių tipų užsakomųjų mikroautobusų nuomos paslaugų, tinkančių konkretiems jūsų poreikiams.

Šiandien kartu su https://www.atnbusrent.lt domimės plačiau apie mikroautobusų nuomą ir konkrečiau apie tai,  kiek kainuoja mikroautobuso nuoma Vilniuje bei kas lemia nuomos kainą.

Mikroautobusas yra vienas iš patogesnių didesnių transporto priemonių, mikroautobuso nuoma galima su vairuotoju arba be. Ši transporto priemonė idealiai tinka vežti mažesnes žmonių grupes nedideliais atstumais, tai ekonomiškas, patogus ir saugus būdas keliauti.

Tačiau kokie veiksniai lemia mikroautobuso nuomos kainą?

Kas lemia mikroautobuso nuomos kainą?

Mikroautobuso nuomos Vilniuje kainai įtakos gali turėti daug skirtingų dalykų. Autobuso dydis ir konkretaus dydžio siūlomi patogumai gali atrodyti kaip akivaizdūs skirtumai, tačiau yra ir kitų mažiau pastebimų  elementų, kurie gali turėti įtakos jūsų mikroautobuso nuomos kainai. Štai keletas.

Laikas, kada atliekamas užsakymas

Mikroautobuso nuomos kaina gali stipriai priklausyti nuo to, kada atliekamas užsakymas. Šioje sferoje, kuo anksčiau užsisakysite, tuo geriau. Žinoma, galite tikėtis paskutinės minutės nuolaidų, tačiau nežinote, galbūt konkrečios jūsų norimos datos taps populiarios ir kaina kaip tik pakils arba iš vis nebebus laisvų transporto priemonių, kurias galėtumėte užsakyti.

Užsakę anksčiau, turite didesnę galimybę rinktis iš viso transporto parko, o ne imti tik tai kas liko. Tai irgi gali būti privalumas, jei norite papildomų funkcijų, naujesnio mikroautobuso, ar mikroautobuso su vairuotoju.

Mikroautobusų nuomos versle taip pat yra sezonas ir ne sezonas. Jei užsakote sezonui – būtinai užsakinėkite kaip galima greičiau. Jei ne sezonui – galite leisti šiek tiek palaukti ir pasvarstyti galimybes. Sezonas Vilniuje – šiltasis metų laikas.

Kelionės atstumas ir kuro kainos

Suma, kurią sumokame už galimybę naudotis mikroautobusu yra viena. Tačiau svarbų vaidmenį bendroje sumoje vaidina kelionės atstumas ir kuro kaina. Degalų kainos nuolat kinta, o tai gali turėti įtakos jūsų mikroautobuso nuomos kainai.

Kasdieniai degalų kainų pokyčiai yra nežymūs, dėl didelių šuolių ir nuosmukių autobusų nuomos kainos gali smarkiai išaugti arba sumažėti. Autobuso dydis taip pat turi įtakos degalų kainoms – kuo didesnė transporto priemonė, tuo daugiau degalų sunaudos. Nors nuvažiuotas atstumas daugiausia susijęs su degalų sąnaudomis, jis taip pat susijęs vairuotojo darbo laiku, ypač jei renkatės mikroautobuso nuomą su vairuotoju. 

Mikroautobuso dydis

Kaip jau minėta transporto priemonės dydis turės įtakos galutinei nuomos kainai. Didesniems mikroautobusams reikia daugiau degalų. Daugiau žmonių – daugiau svorio, tad ir kuro daugiau. Iš tiesų apart to, daugiau skirtumo nuomos kainoje nematysite.

Štai pavyzdžiui, Atnbusrent.lt tinklalapyje galite matyti, jog 30 vietų mikroautobuso nuoma yra 30 eur/val, o 20 vietų mikroautobuso Vilniuje kaina 20 eur/val. Tad padalinus kainą iš žmogaus skaičiaus – ji tokia pati.

Nuo autobuso dydžio ir tipo, kurį jūs pasirinksite išsinuomoti, taip pat priklausys, kokie patogumai yra prieinami. Paprastai nuomojamose mikroautobusuose yra visos transporto priemonės, tokios kaip oro kondicionierius, bagažo saugykla, o prireikus ir vairuotojas.  Atminkite, kad patogumų priedai tik nežymiai daro įtaką jūsų pasirinkto mikroautobuso kainai.

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Kaip apšildyti namus? Galimybės ir pasirinkimas

Kaip apšildyti namus? Galimybės ir pasirinkimas

Šaltomis dienomis dažniausiai norisi būti namuose. Nėra nieko nemaloniau, kaip vėsa ir patalpose. Dėl to ne kyla įvairios ligos, tačiau ir blogėja nuotaiką. Lietuviai tikrai gana daug dėmesio skiria šildymo sistemos pasirinkimui. Norisi tokios, kuris ne tik leistų mėgautis šiluma, tačiau ir netektų labai daug investuoti į jos išlaikymą, galiausiai, veikimo principas būtų paprastos. Tobulas […]


Aliuminio lakštai – visame pasaulyje vertinama medžiaga

Aliuminio lakštai – visame pasaulyje vertinama medžiaga

Skaičiuojama, kad aliuminis yra vienas populiariausių metalų visame pasaulyje. Manoma, jog jis yra trečias ar bent jau vienas iš penkių daugiausiai naudojamų metalų Žemėje. Iš aliuminio gaminamos įvairios detalės, kurios naudojamos skirtingose srityse. Aliuminio lakštai – vienas populiariausių pasirinkimų teik pramonėje, tiek privačiuose projektuose. Kokie yra aliuminio lakštai? Aliuminio lakštai arba aliuminio plokštės yra lygaus […]


Patarimai, kaip pasirinkti idealią sofą savo gyvenamajai erdvei

Patarimai, kaip pasirinkti idealią sofą savo gyvenamajai erdvei

Sofa dažnai būna pagrindinis svetainės akcentas – ji yra patogi šeimos ir draugų susibūrimo vieta ir suteikia toną visai erdvei. Kadangi yra tiek daug stilių, dydžių ir medžiagų, iš kurių galima rinktis, rasti tobulą sofą savo namams gali būti nelengva užduotis. Pateikiame keletą patarimų, kurie padės jums susigaudyti šiame procese ir išsirinkti idealią sofą savo […]


Svarbiausi patarimai, kaip pasirinkti tobulą biuro kėdę

Svarbiausi patarimai, kaip pasirinkti tobulą biuro kėdę

Biuro kėdė – tai ne tik vieta, kur sėdėti, bet ir labai svarbi darbo vietos ergonomikos, produktyvumo ir bendros savijautos dalis. Pasirinkus tinkamą biuro kėdę, gali labai pasikeisti jūsų darbo dienos komfortas ir efektyvumas. Pateikiame keletą svarbiausių patarimų, kuriais vadovaudamiesi išsirinksite tobulą biuro kėdę. Vadovaudamiesi šiais patarimais ir teikdami pirmenybę patogumui, atramai ir ergonomikai, galite […]


Pagerinkite savo miego patirtį

Pagerinkite savo miego patirtį

Geras miegas yra labai svarbus bendrai sveikatai ir gerovei, o investicija į tinkamą čiužinio užvalkalą gali gerokai pagerinti jūsų miego patirtį. Antčiužiniai teikia daugybę privalumų – nuo didesnio komforto ir atramos iki ilgesnio čiužinio tarnavimo laiko. Toliau pateikiame išsamesnį čiužinių užvalkalų naudojimo privalumų aprašymą. Taigi, čiužinio užvalkalai turi daug privalumų, kurie padidina komfortą, atramą ir […]


Populiariausi patalynės pasirinkimai

Populiariausi patalynės pasirinkimai

Kai kalbama apie patalynę, asmeniniai pageidavimai gali labai skirtis. Tai, kas populiaru, dažnai priklauso nuo tokių veiksnių kaip patogumas, stilius, klimatas ir asmeninis skonis. Tačiau tam tikri patalynės pasirinkimai plačiai paplito dėl savo patogumo ir universalumo. Todėl pristatome keletą populiariausių patalynės variantų. Bendrinti