Kiek kainuoja mikroautobuso nuoma Vilniuje?

1

Kiek kainuoja mikroautobuso nuoma Vilniuje?

Be transporto būtų sudėtinga išsiversti šiuolaikiniame pasaulyje. Kad ir kaip būtume pripratę viską atlikti lengvuoju automobiliu, tačiau kartais jo reikia ir didesnio, pavyzdžiui, mikroautobuso. Nesvarbu, ar norite suorganizuoti pažintinę kelionę po skirtingus Lietuvos miestus, ar tiesiog ieškote saugaus susisiekimo vienkartiniam renginiui kai reikia kartu vykti nuo kelių iki keliolikos žmonių (laidotuvės, vestuvės, įmonės išvykos), yra įvairių tipų užsakomųjų mikroautobusų nuomos paslaugų, tinkančių konkretiems jūsų poreikiams.

Šiandien kartu su https://www.atnbusrent.lt domimės plačiau apie mikroautobusų nuomą ir konkrečiau apie tai,  kiek kainuoja mikroautobuso nuoma Vilniuje bei kas lemia nuomos kainą.

Mikroautobusas yra vienas iš patogesnių didesnių transporto priemonių, mikroautobuso nuoma galima su vairuotoju arba be. Ši transporto priemonė idealiai tinka vežti mažesnes žmonių grupes nedideliais atstumais, tai ekonomiškas, patogus ir saugus būdas keliauti.

Tačiau kokie veiksniai lemia mikroautobuso nuomos kainą?

Kas lemia mikroautobuso nuomos kainą?

Mikroautobuso nuomos Vilniuje kainai įtakos gali turėti daug skirtingų dalykų. Autobuso dydis ir konkretaus dydžio siūlomi patogumai gali atrodyti kaip akivaizdūs skirtumai, tačiau yra ir kitų mažiau pastebimų  elementų, kurie gali turėti įtakos jūsų mikroautobuso nuomos kainai. Štai keletas.

Laikas, kada atliekamas užsakymas

Mikroautobuso nuomos kaina gali stipriai priklausyti nuo to, kada atliekamas užsakymas. Šioje sferoje, kuo anksčiau užsisakysite, tuo geriau. Žinoma, galite tikėtis paskutinės minutės nuolaidų, tačiau nežinote, galbūt konkrečios jūsų norimos datos taps populiarios ir kaina kaip tik pakils arba iš vis nebebus laisvų transporto priemonių, kurias galėtumėte užsakyti.

Užsakę anksčiau, turite didesnę galimybę rinktis iš viso transporto parko, o ne imti tik tai kas liko. Tai irgi gali būti privalumas, jei norite papildomų funkcijų, naujesnio mikroautobuso, ar mikroautobuso su vairuotoju.

Mikroautobusų nuomos versle taip pat yra sezonas ir ne sezonas. Jei užsakote sezonui – būtinai užsakinėkite kaip galima greičiau. Jei ne sezonui – galite leisti šiek tiek palaukti ir pasvarstyti galimybes. Sezonas Vilniuje – šiltasis metų laikas.

Kelionės atstumas ir kuro kainos

Suma, kurią sumokame už galimybę naudotis mikroautobusu yra viena. Tačiau svarbų vaidmenį bendroje sumoje vaidina kelionės atstumas ir kuro kaina. Degalų kainos nuolat kinta, o tai gali turėti įtakos jūsų mikroautobuso nuomos kainai.

Kasdieniai degalų kainų pokyčiai yra nežymūs, dėl didelių šuolių ir nuosmukių autobusų nuomos kainos gali smarkiai išaugti arba sumažėti. Autobuso dydis taip pat turi įtakos degalų kainoms – kuo didesnė transporto priemonė, tuo daugiau degalų sunaudos. Nors nuvažiuotas atstumas daugiausia susijęs su degalų sąnaudomis, jis taip pat susijęs vairuotojo darbo laiku, ypač jei renkatės mikroautobuso nuomą su vairuotoju. 

Mikroautobuso dydis

Kaip jau minėta transporto priemonės dydis turės įtakos galutinei nuomos kainai. Didesniems mikroautobusams reikia daugiau degalų. Daugiau žmonių – daugiau svorio, tad ir kuro daugiau. Iš tiesų apart to, daugiau skirtumo nuomos kainoje nematysite.

Štai pavyzdžiui, Atnbusrent.lt tinklalapyje galite matyti, jog 30 vietų mikroautobuso nuoma yra 30 eur/val, o 20 vietų mikroautobuso Vilniuje kaina 20 eur/val. Tad padalinus kainą iš žmogaus skaičiaus – ji tokia pati.

Nuo autobuso dydžio ir tipo, kurį jūs pasirinksite išsinuomoti, taip pat priklausys, kokie patogumai yra prieinami. Paprastai nuomojamose mikroautobusuose yra visos transporto priemonės, tokios kaip oro kondicionierius, bagažo saugykla, o prireikus ir vairuotojas.  Atminkite, kad patogumų priedai tik nežymiai daro įtaką jūsų pasirinkto mikroautobuso kainai.

Rekomenduojame

10 geriausių dovanų idėjų mergaitėms

10 geriausių dovanų idėjų mergaitėms

Dovanų sala asortimentas pritaikytas įvairioms lytims, skirtingo amžiaus asmenims bei šeimos nariams. Šį karta kalbėsime apie mergaites, dovanas joms. Jeigu norite nustebinti savo dukrą, draugę, dukterėčią, jums tai kuo puikiausiai pavyks padaryti kartu su Dovanų sala e-dovanomis! Atidžiau pasižiūrėję į siūlomą asortimentą, pamatysite, kad čia apstu dovanų kuponų, skirtų laisvalaikio veikloms, smagioms pramogoms, pamokoms, elektroninių […]


Toršeras vietoje pakabinamo šviestuvo. Ar verta?

Toršeras vietoje pakabinamo šviestuvo. Ar verta?

Renkantis šviestuvus siūlome kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms. Kodėl? Nes esant tokiai plačiai šviestuvų pasiūlai tikrai kiekvienas gali rasti tokią opciją, kuri tobulai tinka tam tikrame kambaryje. O analizuojant lempų skirtumus reikia skirti daugiau dėmesio ne tik jų stiliui, tačiau ir tipui, kuris labai dažniau nurodo  – kokioje patalpoje dera geriausiai. Štai toršerai internetu yra […]


Darbas Panevėžyje baldų sektoriuje

Darbas Panevėžyje baldų sektoriuje

Norėtumėte surasti naują darbą Panevėžyje? Jus labiausiai domina darbas Panevėžyje baldų sektoriuje? Iki šiol savo dabartinėje darbovietėje praleidote ne vienerius metus, tačiau jau kurį laiką vis dažniau pagalvojate apie tai, kad jūsų nebetenkina darbo sąlygos ir gaunamas darbo užmokestis? Ir nors akivaizdu, kad gali būti sudėtinga ir baugu priimti sprendimą pakeisti savo ilgametį darbą, vis […]


Ką daryti su senais baldais?

Ką daryti su senais baldais?

Jei mėgstate karts nuo karto pakeisti savo namų interjerą, vadinasi dažnai susiduriate su bėda kai neaišku kur reikėtų dėti sukauptus senus baldus. Nors galite tiesiog visko atsikratyti, iš tikrųjų yra keletas skirtingų jų panaudojimo būdų, kurie galbūt pasirodys praktiški ar net naudingi aplinkai bei visuomenei. 1. Naudokite senus baldus daiktų saugojimui Vienas iš puikių dalykų, […]


Ką svarbu žinoti planuojantiems kapitalinį baldų atnaujinimą?

Ką svarbu žinoti planuojantiems kapitalinį baldų atnaujinimą?

Planuojate įsigyti naujus baldus namams, tačiau kyla nemažai klausimų apie jų paiešką ir ne tik? Tokių gaminių kainos priklauso nuo daugybės veiksnių. Tačiau, sau turėtumėte atsakyti ir į kitus klausimus, kurie taip pat yra verti dėmesio. Planuojantiems įsigyti naujus baldus ar jų komplektus, ypač jeigu bus pasitelkiami greitieji kreditai internetu, visada reikėtų atsižvelgti į žemiau […]


Angliarūgštės balionai – populiaru namuose ir biuruose

Angliarūgštės balionai – populiaru namuose ir biuruose

                      Angliarūgštės balionai tampa vis populiaresni tiek namuose, tiek biuruose, kai norime turėti natūralų, iš vandens maišytuvo tekantį vandenį, bet su angliarūgšte. Toks vanduo itin mėgstamas, kai norima traškesnio vandens, jis labiau gaivina, tačiau neturi jokių kitų papildomų priemaišų, kurios paprastai naudojamos buteliuose išpilstytame vandenyje, sukelia papildomus skonius, kurie gali tikti ir patikti ne visiems […]