Ieškome tinkamiausios interjero dizainerės! 7 patarimai

1

Ieškome tinkamiausios interjero dizainerės! 7 patarimai

Tinkama komanda gali bet kokius darbus padaryti kur kas paprastesniais ir greitesniais. Tad jeigu norite, kad Jūsų namuose kiekvienas daiktas turėtų jam paskirti vietą ir tuo pačiu kiekvienas akcentas būtų išbaigtas iki mažiausių smulkmenų – tokiu atveju Jūsų gyvenimo komandoje visada turi būti ir interjero dizainerė, kuri pasirūpins, kad Jūsų namai ne tik atrodytų, tačiau ir kvepėtų tobulai.

Tiesa, interjero dizainerės yra tokios įvairios, tad rasti labiausiai tinkamą – sunku. Šis straipsnis – pagalba Jums; aptarsime svarbiausią informaciją, kuri reikia įvertinti ieškant geriausios specialistės.

1.      Paslaugų kainos

Daugeliui žmonių paslaugų kainos yra bene svarbiausias aspektas renkantis specialistą. Tačiau reikia nepamiršti, kad kintant kainoms taip pat dažniausiai kinta ne tik paslaugų kokybė, tačiau ir suteikiamų paslaugų paketas. Kadangi dažniausiai interjero dizainerė apie savo paslaugas skelbia internete – tai patrauklus būdas tiksliai susipažinti ne tik su kainomis, tačiau taip pat ir darbais, kurie bus atliekami. Tik vertinant darbus kartu – galime vertinti ir kainas.

2.      Stiliaus variacijos

Interjero dizainerė yra menininkė, tad visiškai natūralu, kad kaip ir kiekvienas kitas menininkas, taip ir šios sferos specialistas turi savitą stilių, kurio yra laikomasi. Kol vieni dažniausiai kuria modernumu kvepiančius namus, tuo tarpu kitiems labiausiai patinka klasika, elegancija, prabanga. Dažniausiai žinant savo poreikius ir tuo pačiu turint idėją kaip atrodys Jūsų namai – geriausio specialisto pasirinkimas nebus sudėtingas.

3.      Atsiliepimai apie paslaugas

Dar vienas vertinimo aspektas gali būti internete, dažniausiai forumuose, randami atsiliepimai apie gaunamas paslaugas. Žinoma, visais jais tikėti neverta, tačiau kai jų yra labai daug ir jie gana panašūs – bent jau preliminarią nuomonę susidaryti pavyks. Skaitykite, domėkitės ir tuo pačiu vertinkite specialistų kompetencija kurti tokius namus, kurie Jums labiausiai patinka ir kuriuose gera gyventi.

4.      Bendravimas ir bendradarbiavimas

Interjero kūrimo metu dažniausiai tarp specialisto ir klientų reikalingas nuolatinis bendravimas, kadangi tik tokiu atveju vieniems kitus pavyksta geriausiai suprasti, juolab, galima džiaugtis, kad viskas iki mažiausių smulkmenų bus įgyvendinta pagal poreikius. Bendravimui dažniausiai naudojamos nuotolinės ryšio priemonės, kadangi jos taupo laiką. Tačiau taip pat verta atsižvelgti į tai, kokiomis darbo valandomis dirbama ir tuo pačiu kokiomis darbo valandomis galima gauti konsultacijas.

5.      Atliekamos paslaugos

Kiekviena interjero dizainerė teikia vis kitas paslaugas, tad siūlome su jomis susipažinti. Geriausia, žinoma, kai padaroma viskas, ko reikia, nuo A iki Ž. Tokiu atveju klientui dėl nieko nereikia sukti galvos. Pavyzdžiui, puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai dizainerė ne tik kurią interjerą, tačiau taip pat ir padeda suprojektuoti baldus, apsirūpina jų įgyvendinimu. Kai specialistus turi ryšių – viskas vyksta ne tik kur kas greičiau, tačiau taip pat ir pigiau.

6.      Garantijos

Taip pat specialistai gali teikti paslaugas su tam tikromis garantijomis, kurios yra nurodytos sutartyse. Kai kurie teigia, kad atsiradus brokams – jie bus sutvarkyti, kiti garantuoja, kad pamačius, kad poreikiai nėra patenkinami – interjero dizainas bus kuriamas iš naujo. O kokios garantijos teikiamos Jums?

7.      Sąlygos

Ne tik garantijos, tačiau ir kitos sąlygose pateikiamos informacijos yra labai svarbios ir gali užtikrinti, kad gausite tai, ko reikia būtent Jums. Svarbiausia – kuo detaliau įsiskaityti į sąlygas ir tuo pačiu pagal poreikius jas pakeisti tokiu atveju, kai matyti, kad tam tikri niuansai netenkina Jūsų, kaip kliento.

Kuo daugiau smulkmenų bus įvertinta – tuo labiau Jūsų poreikius patenkinanti specialistė bus rasta. Svarbiausia yra neskubėti, kadangi su ja dažniausiai tartis dėl smulkmenų bei dirbti reikia ne vieną mėnesį, tad skirkite daugiau pasirinkimui.

Rekomenduojame

7 interjero patarimai, kurie palengvins jūsų vizijos įgyvendinimą

7 interjero patarimai, kurie palengvins jūsų vizijos įgyvendinimą

Žinodami vos kelis praktiškus patarimus jūs galite reikšmingai pakoreguoti savo būsto interjerą, paverčiant jį žurnalo viršelio vertu „kūriniu“. Todėl pateikiame jums kelis patarimus, kurie padės jums išspręsti ne vieną klausimą ir palengvins jūsų būsto interjero kūrimą. Paveikslus kabinkite tinkamame aukštyje Ar kada nors buvote pagalvoję apie tai, kokiame aukštyje jūs turėtumėte kabinti paveikslus? O galbūt […]

Skysti tapetai ir jų pagrindiniai privalumai

Skysti tapetai ir jų pagrindiniai privalumai

Jei girdėjote, kad šiuo metu skysti tapetai sulaukia didžiulio populiarumo, turbūt ėmėte svarstyti, kokie gi yra jų privalumai. Šiuolaikinėje rinkoje yra siūlomas itin gausus įvairių skystų tapetų asortimentas. Juos atstatyti yra labai paprasta, jei darbo metu yra pažeidžiamas paviršius, o nusprendus juos pakeisti – tai padaryti taip pat būna labai nesudėtinga. Skystų tapetų savybės Skysti […]

Dizaino ekspertė: aklai vadovautis 2020 metų interjero tendencijomis – nederėtų

Dizaino ekspertė: aklai vadovautis 2020 metų interjero tendencijomis – nederėtų

Atnaujinant ar įsirengiant būstą, interjero ekspertai pataria aklai nesivadovauti tuo metu vyraujančiomis dizaino tendencijomis. Anot jų, mados keičiasi daug greičiau nei atsiranda poreikis ir vėl atnaujinti būstą, todėl kiekvienas sprendimas turi būti gerai apgalvotas. Kaip nesivaikant pasaulinių interjero tendencijų namams suteikti madingų akcentų, pataria „Senukų“ interjero dizainerė Rita Butkė. Pasaulinės interjero spalvų tendencijos – tik […]

Interjero patarimai: jei neturite interjero dizaino kūrimo ir būsto dekoravimo patirties

Interjero patarimai: jei neturite interjero dizaino kūrimo ir būsto dekoravimo patirties

Sakoma, kad yra labai didelis skirtumas tarp kambario interjero, kuris yra suformuotas profesionalaus interjero dizainerio ir būsto dekoratoriaus. Tačiau, kaip yra tuomet, kai kambario interjeru rūpinasi žmogus, nesantis nei dizaineriu, nei dekoratoriumi? Ar tuomet interjero kūrimas tampa neįveikiama užduotimi? Nuo spalvų paletės suderinimo, iki meno dirbinių kabinimo ant sienų ir tinkamo apšvietimo pasirinkimo – visuomet […]