Ieškome tinkamiausios interjero dizainerės! 7 patarimai

1

Ieškome tinkamiausios interjero dizainerės! 7 patarimai

Tinkama komanda gali bet kokius darbus padaryti kur kas paprastesniais ir greitesniais. Tad jeigu norite, kad Jūsų namuose kiekvienas daiktas turėtų jam paskirti vietą ir tuo pačiu kiekvienas akcentas būtų išbaigtas iki mažiausių smulkmenų – tokiu atveju Jūsų gyvenimo komandoje visada turi būti ir interjero dizainerė, kuri pasirūpins, kad Jūsų namai ne tik atrodytų, tačiau ir kvepėtų tobulai.

Tiesa, interjero dizainerės yra tokios įvairios, tad rasti labiausiai tinkamą – sunku. Šis straipsnis – pagalba Jums; aptarsime svarbiausią informaciją, kuri reikia įvertinti ieškant geriausios specialistės.

1.      Paslaugų kainos

Daugeliui žmonių paslaugų kainos yra bene svarbiausias aspektas renkantis specialistą. Tačiau reikia nepamiršti, kad kintant kainoms taip pat dažniausiai kinta ne tik paslaugų kokybė, tačiau ir suteikiamų paslaugų paketas. Kadangi dažniausiai interjero dizainerė apie savo paslaugas skelbia internete – tai patrauklus būdas tiksliai susipažinti ne tik su kainomis, tačiau taip pat ir darbais, kurie bus atliekami. Tik vertinant darbus kartu – galime vertinti ir kainas.

2.      Stiliaus variacijos

Interjero dizainerė yra menininkė, tad visiškai natūralu, kad kaip ir kiekvienas kitas menininkas, taip ir šios sferos specialistas turi savitą stilių, kurio yra laikomasi. Kol vieni dažniausiai kuria modernumu kvepiančius namus, tuo tarpu kitiems labiausiai patinka klasika, elegancija, prabanga. Dažniausiai žinant savo poreikius ir tuo pačiu turint idėją kaip atrodys Jūsų namai – geriausio specialisto pasirinkimas nebus sudėtingas.

3.      Atsiliepimai apie paslaugas

Dar vienas vertinimo aspektas gali būti internete, dažniausiai forumuose, randami atsiliepimai apie gaunamas paslaugas. Žinoma, visais jais tikėti neverta, tačiau kai jų yra labai daug ir jie gana panašūs – bent jau preliminarią nuomonę susidaryti pavyks. Skaitykite, domėkitės ir tuo pačiu vertinkite specialistų kompetencija kurti tokius namus, kurie Jums labiausiai patinka ir kuriuose gera gyventi.

4.      Bendravimas ir bendradarbiavimas

Interjero kūrimo metu dažniausiai tarp specialisto ir klientų reikalingas nuolatinis bendravimas, kadangi tik tokiu atveju vieniems kitus pavyksta geriausiai suprasti, juolab, galima džiaugtis, kad viskas iki mažiausių smulkmenų bus įgyvendinta pagal poreikius. Bendravimui dažniausiai naudojamos nuotolinės ryšio priemonės, kadangi jos taupo laiką. Tačiau taip pat verta atsižvelgti į tai, kokiomis darbo valandomis dirbama ir tuo pačiu kokiomis darbo valandomis galima gauti konsultacijas.

5.      Atliekamos paslaugos

Kiekviena interjero dizainerė teikia vis kitas paslaugas, tad siūlome su jomis susipažinti. Geriausia, žinoma, kai padaroma viskas, ko reikia, nuo A iki Ž. Tokiu atveju klientui dėl nieko nereikia sukti galvos. Pavyzdžiui, puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai dizainerė ne tik kurią interjerą, tačiau taip pat ir padeda suprojektuoti baldus, apsirūpina jų įgyvendinimu. Kai specialistus turi ryšių – viskas vyksta ne tik kur kas greičiau, tačiau taip pat ir pigiau.

6.      Garantijos

Taip pat specialistai gali teikti paslaugas su tam tikromis garantijomis, kurios yra nurodytos sutartyse. Kai kurie teigia, kad atsiradus brokams – jie bus sutvarkyti, kiti garantuoja, kad pamačius, kad poreikiai nėra patenkinami – interjero dizainas bus kuriamas iš naujo. O kokios garantijos teikiamos Jums?

7.      Sąlygos

Ne tik garantijos, tačiau ir kitos sąlygose pateikiamos informacijos yra labai svarbios ir gali užtikrinti, kad gausite tai, ko reikia būtent Jums. Svarbiausia – kuo detaliau įsiskaityti į sąlygas ir tuo pačiu pagal poreikius jas pakeisti tokiu atveju, kai matyti, kad tam tikri niuansai netenkina Jūsų, kaip kliento.

Kuo daugiau smulkmenų bus įvertinta – tuo labiau Jūsų poreikius patenkinanti specialistė bus rasta. Svarbiausia yra neskubėti, kadangi su ja dažniausiai tartis dėl smulkmenų bei dirbti reikia ne vieną mėnesį, tad skirkite daugiau pasirinkimui.

Rekomenduojame

Naudotų baldų aptraukimas naujais audiniais: klientų baldininkams dažniausiai užduodami klausimai

Naudotų baldų aptraukimas naujais audiniais: klientų baldininkams dažniausiai užduodami klausimai

Minkštųjų naudotų baldų aptraukimas – nemažai klientų dėmesio sulaukianti paslauga. Natūralu, kad aktyviai ja besidomintiems klientams kyla ir įvairių klausimų. Dažniausiai užduodamus patarsime šiame straipsnyje. Ar baldų aptraukimo paslauga brangi? Kokybiškai, laikantis visų reikalavimų suteikta paslauga nebus pigi. Jai reikia specialių įgūdžių, patirties. Baldų aptraukimas audiniu ar oda – tai tik ledkalnio viršūnė: dažnai reikia […]

Patarimai naujakuriams: 2021 m. interjero tendencijos

Patarimai naujakuriams: 2021 m. interjero tendencijos

Kuriant namų interjerą, svarbu ne tik atsižvelgti į vyraujančias dizaino tendencijas. Taip pat verta pagalvoti apie savo asmeninės erdvės kūrimą, apie namų praktiškumą bei individualumą. Interjero dizainerė Dovilė Sakevičė pristato patarimus, kaip sukurti harmoningus, charakteringus namus, o prekybos tinklo „Senukai“ atstovė atskleidžia, kokius madingus interjero akcentus naujakuriai dažniausiai renkasi savo būstams. Karaliauja medis ir juodas […]

Kaip sutaupyti kraustantis į naująjį būstą?

Kaip sutaupyti kraustantis į naująjį būstą?

Įsigijus naują būstą užgriūna daugybė išlaidų ir rūpesčių. Pagrindinės išlaidos nusprendus keisti gyvenamąją vietą yra būsto įsigijimas arba statyba, įvairiausi mokesčiai, būsto įrengimo išlaidos. Turbūt pati maloniausia ir galima sakyti paskutinė būsto įrengimo dalis yra jo apstatymas daiktais ir baldais. Komfortiškiausias, paprasčiausias ir greičiausias būdas į naująjį būstą atsigabenti baldus ir daiktus yra pasinaudoti perkraustymo […]

Lauko apšvietimo patarimai, kurie sukurs tobulą atmosferą

Lauko apšvietimo patarimai, kurie sukurs tobulą atmosferą

Lauko apšvietimas dažnai yra ignoruojamas. Žmonės šviesų pagalba nebando sukurti jaukios atmosferos aplink namą, savo sode. Praleidžiant daugiau laiko lauke, bet kuriuo metų laiku šiam dalykui išleisti pinigai yra gerai išleisti pinigai! Dabar daugiau nei bet kada yra gausus lauko apšvietimo pasirinkimas. Iš tokios didelės gausos kartais būna sunku išsirinkti. Tačiau nereikia pasimesti. Tiesiog pasikliaukite […]