Būsto vidaus renovacija: darbai, kuriais turite pasirūpinti

1

Būsto vidaus renovacija: darbai, kuriais turite pasirūpinti

Mūsų namai – tai mūsų tvirtovė. Tik savo namuose galime jaustis savimi, būti visiškai atsipalaidavę ir mėgautis kiekviena akimirka. Tačiau visa tai taip pat yra neatsiejama ir nuo komfortiškos bei šiuolaikiškos būsto vidaus aplinkos ir tinkamai suformuoto interjero. Todėl jei pastaruoju metu jūs savo pačių namuose ėmėte jaustis lyg nesavi, pats metas pagalvoti apie būsto vidaus atnaujinimą, pritaikant pačius šiuolaikiškiausius ir efektyviausius sprendimus.

Medinių grindų atnaujinimas

Jei jūsų namuose medinės grindys buvo sumontuotos prieš ilgą laiką, tuomet akivaizdu, kad yra reikalingas ir kokybiškas grindu atnaujinimas. Medieną kasdien veikia daugybė neigiamų aplinkos veiksnių, pvz., drėgmė, purvas ir kt. Tai reiškia, kad reguliariai neatnaujinant ir tinkamai neapsaugant medinių grindų, jos kur kas greičiau susidėvi. Jei medinių grindų atnaujinimas bus atliekamas pasitelkiant WOCA alyvą, tuomet jūsų grindys bus prikeltos naujam gyvenimui ir atgaus savo spindesį.

Sienų perdažymas

Bėgant metams nusidėvi ir būsto vidaus sienos, todėl būna naudinga jas perdažyti. Žinoma, kartais pakanka jas nuvalyti (jei sienos buvo nudažytos vandeniui atspariais dažais). Tačiau jei jūs norite radikaliai atnaujinti savo būsto vidaus interjerą, galite pagalvoti ir apie visiškai naujus atspalvius, kurie jūsų namams suteiktų dar daugiau jaukumo ir žavesio.

Naujų baldų pasirinkimas ar esamų restauravimas

Jei būsto vidaus renovacijos darbai buvo atlikti prieš daugybę metų, tikėtina, kad ir jūsų namuose esantys baldai reikalauja atnaujinimo. Vienu atveju galite pagalvoti apie naujų baldų įsigijimą, o kitu – apie esamų baldų restauravimą. Svarbu, kad jūsų baldai atitiktų šiandieninius standartus ir kartu suteiktų pakankamą patogumą. Be tinkamai pasirinktų ir suderintų baldų nebūtų galima tikėtis sukurti jaukų būsto vidaus interjerą.

Interjero detalių pasirinkimas

Nepamirškite, kad kiekvienam būstui reikia ir interjero detalių, be kurių nebūtų galima tikėtis didesnio jaukumo. Žinoma, niekuomet negalima persistengti – interjero detales turėtumėte pasirinkti labai gerai apgalvojus ir orientuojantis į galutinį norimą rezultatą. Jūsų būste esančios interjero detalės turi būti harmoningos – derančios tarpusavyje. Kokias interjero detales jums vertėtų pasirinkti, priklausys tik nuo jūsų dabartinio būsto interjero ar numatytos vizijos. Svarbiausia, kad galutinis suformuotas būsto vidaus interjeras suteiktų daugiau šilumos ir jaukumo.

Būsto renovacija nėra lengva užduotis – tai reikalauja laiko, pastangų ir investicijų. Todėl nusprendus atnaujinti savo būstą, pirmiausia daug dėmesio skirkite būsimų darbų planavimui.

Rekomenduojame

Naudotų baldų aptraukimas naujais audiniais: klientų baldininkams dažniausiai užduodami klausimai

Naudotų baldų aptraukimas naujais audiniais: klientų baldininkams dažniausiai užduodami klausimai

Minkštųjų naudotų baldų aptraukimas – nemažai klientų dėmesio sulaukianti paslauga. Natūralu, kad aktyviai ja besidomintiems klientams kyla ir įvairių klausimų. Dažniausiai užduodamus patarsime šiame straipsnyje. Ar baldų aptraukimo paslauga brangi? Kokybiškai, laikantis visų reikalavimų suteikta paslauga nebus pigi. Jai reikia specialių įgūdžių, patirties. Baldų aptraukimas audiniu ar oda – tai tik ledkalnio viršūnė: dažnai reikia […]

Patarimai naujakuriams: 2021 m. interjero tendencijos

Patarimai naujakuriams: 2021 m. interjero tendencijos

Kuriant namų interjerą, svarbu ne tik atsižvelgti į vyraujančias dizaino tendencijas. Taip pat verta pagalvoti apie savo asmeninės erdvės kūrimą, apie namų praktiškumą bei individualumą. Interjero dizainerė Dovilė Sakevičė pristato patarimus, kaip sukurti harmoningus, charakteringus namus, o prekybos tinklo „Senukai“ atstovė atskleidžia, kokius madingus interjero akcentus naujakuriai dažniausiai renkasi savo būstams. Karaliauja medis ir juodas […]

Kaip sutaupyti kraustantis į naująjį būstą?

Kaip sutaupyti kraustantis į naująjį būstą?

Įsigijus naują būstą užgriūna daugybė išlaidų ir rūpesčių. Pagrindinės išlaidos nusprendus keisti gyvenamąją vietą yra būsto įsigijimas arba statyba, įvairiausi mokesčiai, būsto įrengimo išlaidos. Turbūt pati maloniausia ir galima sakyti paskutinė būsto įrengimo dalis yra jo apstatymas daiktais ir baldais. Komfortiškiausias, paprasčiausias ir greičiausias būdas į naująjį būstą atsigabenti baldus ir daiktus yra pasinaudoti perkraustymo […]

Lauko apšvietimo patarimai, kurie sukurs tobulą atmosferą

Lauko apšvietimo patarimai, kurie sukurs tobulą atmosferą

Lauko apšvietimas dažnai yra ignoruojamas. Žmonės šviesų pagalba nebando sukurti jaukios atmosferos aplink namą, savo sode. Praleidžiant daugiau laiko lauke, bet kuriuo metų laiku šiam dalykui išleisti pinigai yra gerai išleisti pinigai! Dabar daugiau nei bet kada yra gausus lauko apšvietimo pasirinkimas. Iš tokios didelės gausos kartais būna sunku išsirinkti. Tačiau nereikia pasimesti. Tiesiog pasikliaukite […]