Būsto vidaus renovacija: darbai, kuriais turite pasirūpinti

1

Būsto vidaus renovacija: darbai, kuriais turite pasirūpinti

Mūsų namai – tai mūsų tvirtovė. Tik savo namuose galime jaustis savimi, būti visiškai atsipalaidavę ir mėgautis kiekviena akimirka. Tačiau visa tai taip pat yra neatsiejama ir nuo komfortiškos bei šiuolaikiškos būsto vidaus aplinkos ir tinkamai suformuoto interjero. Todėl jei pastaruoju metu jūs savo pačių namuose ėmėte jaustis lyg nesavi, pats metas pagalvoti apie būsto vidaus atnaujinimą, pritaikant pačius šiuolaikiškiausius ir efektyviausius sprendimus.

Medinių grindų atnaujinimas

Jei jūsų namuose medinės grindys buvo sumontuotos prieš ilgą laiką, tuomet akivaizdu, kad yra reikalingas ir kokybiškas grindu atnaujinimas. Medieną kasdien veikia daugybė neigiamų aplinkos veiksnių, pvz., drėgmė, purvas ir kt. Tai reiškia, kad reguliariai neatnaujinant ir tinkamai neapsaugant medinių grindų, jos kur kas greičiau susidėvi. Jei medinių grindų atnaujinimas bus atliekamas pasitelkiant WOCA alyvą, tuomet jūsų grindys bus prikeltos naujam gyvenimui ir atgaus savo spindesį.

Sienų perdažymas

Bėgant metams nusidėvi ir būsto vidaus sienos, todėl būna naudinga jas perdažyti. Žinoma, kartais pakanka jas nuvalyti (jei sienos buvo nudažytos vandeniui atspariais dažais). Tačiau jei jūs norite radikaliai atnaujinti savo būsto vidaus interjerą, galite pagalvoti ir apie visiškai naujus atspalvius, kurie jūsų namams suteiktų dar daugiau jaukumo ir žavesio.

Naujų baldų pasirinkimas ar esamų restauravimas

Jei būsto vidaus renovacijos darbai buvo atlikti prieš daugybę metų, tikėtina, kad ir jūsų namuose esantys baldai reikalauja atnaujinimo. Vienu atveju galite pagalvoti apie naujų baldų įsigijimą, o kitu – apie esamų baldų restauravimą. Svarbu, kad jūsų baldai atitiktų šiandieninius standartus ir kartu suteiktų pakankamą patogumą. Be tinkamai pasirinktų ir suderintų baldų nebūtų galima tikėtis sukurti jaukų būsto vidaus interjerą.

Interjero detalių pasirinkimas

Nepamirškite, kad kiekvienam būstui reikia ir interjero detalių, be kurių nebūtų galima tikėtis didesnio jaukumo. Žinoma, niekuomet negalima persistengti – interjero detales turėtumėte pasirinkti labai gerai apgalvojus ir orientuojantis į galutinį norimą rezultatą. Jūsų būste esančios interjero detalės turi būti harmoningos – derančios tarpusavyje. Kokias interjero detales jums vertėtų pasirinkti, priklausys tik nuo jūsų dabartinio būsto interjero ar numatytos vizijos. Svarbiausia, kad galutinis suformuotas būsto vidaus interjeras suteiktų daugiau šilumos ir jaukumo.

Būsto renovacija nėra lengva užduotis – tai reikalauja laiko, pastangų ir investicijų. Todėl nusprendus atnaujinti savo būstą, pirmiausia daug dėmesio skirkite būsimų darbų planavimui.

Rekomenduojame

Ieškome tinkamiausios interjero dizainerės! 7 patarimai

Ieškome tinkamiausios interjero dizainerės! 7 patarimai

Tinkama komanda gali bet kokius darbus padaryti kur kas paprastesniais ir greitesniais. Tad jeigu norite, kad Jūsų namuose kiekvienas daiktas turėtų jam paskirti vietą ir tuo pačiu kiekvienas akcentas būtų išbaigtas iki mažiausių smulkmenų – tokiu atveju Jūsų gyvenimo komandoje visada turi būti ir interjero dizainerė, kuri pasirūpins, kad Jūsų namai ne tik atrodytų, tačiau […]

7 interjero patarimai, kurie palengvins jūsų vizijos įgyvendinimą

7 interjero patarimai, kurie palengvins jūsų vizijos įgyvendinimą

Žinodami vos kelis praktiškus patarimus jūs galite reikšmingai pakoreguoti savo būsto interjerą, paverčiant jį žurnalo viršelio vertu „kūriniu“. Todėl pateikiame jums kelis patarimus, kurie padės jums išspręsti ne vieną klausimą ir palengvins jūsų būsto interjero kūrimą. Paveikslus kabinkite tinkamame aukštyje Ar kada nors buvote pagalvoję apie tai, kokiame aukštyje jūs turėtumėte kabinti paveikslus? O galbūt […]

Skysti tapetai ir jų pagrindiniai privalumai

Skysti tapetai ir jų pagrindiniai privalumai

Jei girdėjote, kad šiuo metu skysti tapetai sulaukia didžiulio populiarumo, turbūt ėmėte svarstyti, kokie gi yra jų privalumai. Šiuolaikinėje rinkoje yra siūlomas itin gausus įvairių skystų tapetų asortimentas. Juos atstatyti yra labai paprasta, jei darbo metu yra pažeidžiamas paviršius, o nusprendus juos pakeisti – tai padaryti taip pat būna labai nesudėtinga. Skystų tapetų savybės Skysti […]

Dizaino ekspertė: aklai vadovautis 2020 metų interjero tendencijomis – nederėtų

Dizaino ekspertė: aklai vadovautis 2020 metų interjero tendencijomis – nederėtų

Atnaujinant ar įsirengiant būstą, interjero ekspertai pataria aklai nesivadovauti tuo metu vyraujančiomis dizaino tendencijomis. Anot jų, mados keičiasi daug greičiau nei atsiranda poreikis ir vėl atnaujinti būstą, todėl kiekvienas sprendimas turi būti gerai apgalvotas. Kaip nesivaikant pasaulinių interjero tendencijų namams suteikti madingų akcentų, pataria „Senukų“ interjero dizainerė Rita Butkė. Pasaulinės interjero spalvų tendencijos – tik […]