Atitvarai žmonių srautų, klientų eilių, prezentuojamų ekspozicijų, eksponatų

Atitvarai žmonių srautų, klientų eilių, prezentuojamų ekspozicijų, eksponatų

Tai puiki priemonė, leidžianti kontroliuoti žmonių judėjimo srautą, atitverti zonas ar eksponatus. Siūlome įvairiausių spalvų, formos ir sudėties parodinių stovų. Atitvarai susijungia tarpusavyje, pasižymi estetiška išvaizda, yra ypač stabilūs ir ilgaamžiai. Esant dideliam užsakymų kiekiui, galime pasiūlyti pasigaminti nestandartinių stovų, pagal individualius užsakymus.

Borteliai su kabinamomis virvėmis:
http://www.euroego.lt/home/virviniai-eiliu-atitvarai

Borteliai su ištraukiamomis juostomis:
http://www.euroego.lt/home/juostiniai-eiliu-atitvarai

Pristatymai į visus miestus

Halogeniniai ir LED stendų šviestuvai, reklaminiai rėmeliai tiesaus kampo, mobili stendų sistema, ekspozicijų stendai parodoms. Apsauginės tvorelės, brošiūrų laikikliai, scenos ir sceninės konstrukcijos, LED šviečiantys stendai. Pastatomi stendai prezentacijoms, reklamos agentūra, foto nuotraukų redagavimas, scenų gamyba iš aliuminio konstrukcijų. Parodos, ES paramos skydų ir stendų gamyba, mobilūs parodų stendai, išlenkti stendai ir sienelės. Prezentacijos, šviesdėžės ir švieslentės, stulpeliai užtvaroms, parodų sienelės ir sistemos. Ekspoziciniai stendai mokykloms, transportavimo dėžės ant ratukų, konferencijų ir renginių įrengimas.

UAB EuroEGO Ltd.
Telefonas: 860631237, 860512959
info@euroego.lt
www.euroego.lt

65.00 €
Susisiekti +37060631237
ID: 427   2018 11 09

Rekomenduojame

Jūsų baldų surinkimas, remontas ir restauracija

Jūsų baldų surinkimas, remontas ir restauracija

Standartinių ir nestandartinių baldų surinkimas (ikea,jysk,itališki baldai,lenkijos etc.). Montuojame virtuvės baldus su buitinės technikos pajungimu,dušo kabinų surinkimas.

Parduodama autentiška vitražinė sienelė

Parduodama autentiška vitražinė sienelė

Parduodama autentiška gabalinio stiklo vitražinė sienelė (žr. nuotraukas). Tel.: 8-684-16280 (Vladas), 8-676-42334 (Vida).

Kokybiški lauko baldai
349.00 €

Kokybiški lauko baldai

Visą lauko baldų pasirinkimą rasite: https://liramtabaldai.lt/

Kriokliai, lietaus užuolaidos
100.00 €

Kriokliai, lietaus užuolaidos

Kriokliai, lietaus užuolaidos išskirtinių formų, ekologiškų medžiagų, taupantys elektros sunaudojimą. Kriokliai drėkina ir filtruoja orą nuo dulkių sausas patalpas, suteikia joms vėsos ir gaivumo. Krentančio vandens čiurlenimas, bangavimas, veikia raminančiai, sukuria jaukią poilsio aplinką jūsų svečiams bei artimiesiems