7 interjero patarimai, kurie palengvins jūsų vizijos įgyvendinimą

2

7 interjero patarimai, kurie palengvins jūsų vizijos įgyvendinimą

Žinodami vos kelis praktiškus patarimus jūs galite reikšmingai pakoreguoti savo būsto interjerą, paverčiant jį žurnalo viršelio vertu „kūriniu“. Todėl pateikiame jums kelis patarimus, kurie padės jums išspręsti ne vieną klausimą ir palengvins jūsų būsto interjero kūrimą.

Paveikslus kabinkite tinkamame aukštyje

Ar kada nors buvote pagalvoję apie tai, kokiame aukštyje jūs turėtumėte kabinti paveikslus? O galbūt manėte, kad aukštį galite pasirinkti savo nuožiūra, nes tai nėra svarbus veiksnys meno dirbinių kabinimui? Tačiau iš tikrųjų paveikslų kabinimo aukštis turi labai didelės įtakos bendrai būste vyraujančiai atmosferai ir pačiam interjerui. Atminkite, kad paveikslus jūs turėtumėte kabinti akių lygyje. O dar geriau, jei paveikslas būtų pakabintas apytiksliai 145 cm nuo žemės – tai yra optimalus žmogaus akių lygio aukštis.

Interjero detales pasitelkite rinkdamiesi sienų spalvas

Visuomet kuriant būsto interjerą labai didelis dėmesys turi būti skiriamas tinkamų spalvų pasirinkimui. Tačiau ne vienam žmogui iškyla rimtų dilemų bandant nuspręsti, kokia spalva galėtų būti pati tinkamiausia. Tačiau siekdami šį klausimą išspręsti lengviau, nepamirškite sau į pagalbą pasitelkti jau esamų interjero detalių. Pažvelkite į savo baldų gobeleną, žvilgtelkite į užuolaidas ar kilimą – visa tai jus turėtų nukreipti tinkama linkme ir padėti lengviau suprasti, kokias sienų spalvas jūs turėtumėte pasirinkti.

Nepersistenkite formuodami būsto interjerą

Persistengti formuojant naują būsto vidaus interjerą yra paprasčiau nei jūs galėjote įsivaizduoti. Labai dažnai žmonės nori pasitelkti begalę skirtingų ir jiems labai patinkančių detalių. Tačiau būtina suprasti, kad visko viename būsto interjere sutalpinti tiesiog nėra jokios galimybės. Vietoje to, kad perkrautumėte savo būstą bereikalingais daiktais ir skirtingomis interjero detalėmis, pabandykite pasirinkti minimalistines detales. Nustebsite, kaip paprastai jūs galite sukurti tobulą būsto interjerą.

„Sluoksniuokite“ apšvietimą

Jokiu būdu neturėtumėte pasikliauti vien tik pakabinamais šviestuvais. Nors dažniausiai jie suteikia didžiąją dalį šviesos skirtingoms būsto erdvėms, jų nepakanka – ypač, jei kalbama apie didelio ploto būstą ir didesnio ploto erdves. Labai svarbus interjero patarimas, kurio nereikėtų pamiršti, yra susijęs su apšvietimo „sluoksniavimu“. Tai reiškia, kad toje pačioje būsto erdvėje turite pasitelkti skirtingus apšvietimo sprendimus, kurie vienas kitą papildytų ir suteiktų daugiau šviesos.

Interjere naudokite nuotraukas

Nuotraukos yra vienas iš originaliausių ir veiksmingiausių sprendimų, kai norima interjerui suteikti daugiau originalumo ir žavesio. Nuotraukos taip pat gali būstui suteikti daugiausiai šilumos. Greita ir kokybiška nuotraukų gamyba šiandien visą tai paverčia dar paprastesniu pasirinkimu. Galite suformuoti asmeninių nuotraukų sieną, kuri padės jūsų interjerui išsiskirti ir veiks kaip nuostabi motyvacinė priemonė.

Pasitelkite veidrodžius

Klaidinga manyti, kad veidrodį reikėtų pasitelkti tik prie laukujų durų ir vonios kambaryje. Veidrodžiai yra labai galingos interjero detalės, kurias jūs taip pat galite pasitelkti ir savo kambariuose, pvz., svetainėje, miegamajame ar kt. Tai ypač naudingas interjero sprendimas, jei jūs kuriate interjerą labai mažo ploto erdvėse. Veidrodžiai kambariams suteikia daugiau vizualinės erdvės. Be to, tinkamai pasitelkus veidrodžius savo būsto erdvėms galima suteikti ir dar daugiau šviesos.

Atsargiai elkitės su interjero detalėmis

Interjero detalių asortimentas yra didžiulis ir didelė dalis jų yra labai patrauklios vartotojų akiai. Tačiau jei jūs rinksitės interjero detales, neleiskite sau persistengti. Palikite savo interjere daugiau laisvos vietos. Tai jūsų būstą pavers gaivesniu ir gyvesniu. Rinkitės tik pačias būtiniausias interjero detales, be kurių jūsų manymu interjeras prarastų prasmę.

Rekomenduojame

Ieškome tinkamiausios interjero dizainerės! 7 patarimai

Ieškome tinkamiausios interjero dizainerės! 7 patarimai

Tinkama komanda gali bet kokius darbus padaryti kur kas paprastesniais ir greitesniais. Tad jeigu norite, kad Jūsų namuose kiekvienas daiktas turėtų jam paskirti vietą ir tuo pačiu kiekvienas akcentas būtų išbaigtas iki mažiausių smulkmenų – tokiu atveju Jūsų gyvenimo komandoje visada turi būti ir interjero dizainerė, kuri pasirūpins, kad Jūsų namai ne tik atrodytų, tačiau […]

Skysti tapetai ir jų pagrindiniai privalumai

Skysti tapetai ir jų pagrindiniai privalumai

Jei girdėjote, kad šiuo metu skysti tapetai sulaukia didžiulio populiarumo, turbūt ėmėte svarstyti, kokie gi yra jų privalumai. Šiuolaikinėje rinkoje yra siūlomas itin gausus įvairių skystų tapetų asortimentas. Juos atstatyti yra labai paprasta, jei darbo metu yra pažeidžiamas paviršius, o nusprendus juos pakeisti – tai padaryti taip pat būna labai nesudėtinga. Skystų tapetų savybės Skysti […]

Dizaino ekspertė: aklai vadovautis 2020 metų interjero tendencijomis – nederėtų

Dizaino ekspertė: aklai vadovautis 2020 metų interjero tendencijomis – nederėtų

Atnaujinant ar įsirengiant būstą, interjero ekspertai pataria aklai nesivadovauti tuo metu vyraujančiomis dizaino tendencijomis. Anot jų, mados keičiasi daug greičiau nei atsiranda poreikis ir vėl atnaujinti būstą, todėl kiekvienas sprendimas turi būti gerai apgalvotas. Kaip nesivaikant pasaulinių interjero tendencijų namams suteikti madingų akcentų, pataria „Senukų“ interjero dizainerė Rita Butkė. Pasaulinės interjero spalvų tendencijos – tik […]

Interjero patarimai: jei neturite interjero dizaino kūrimo ir būsto dekoravimo patirties

Interjero patarimai: jei neturite interjero dizaino kūrimo ir būsto dekoravimo patirties

Sakoma, kad yra labai didelis skirtumas tarp kambario interjero, kuris yra suformuotas profesionalaus interjero dizainerio ir būsto dekoratoriaus. Tačiau, kaip yra tuomet, kai kambario interjeru rūpinasi žmogus, nesantis nei dizaineriu, nei dekoratoriumi? Ar tuomet interjero kūrimas tampa neįveikiama užduotimi? Nuo spalvų paletės suderinimo, iki meno dirbinių kabinimo ant sienų ir tinkamo apšvietimo pasirinkimo – visuomet […]