10 geriausių dovanų idėjų mergaitėms

1

10 geriausių dovanų idėjų mergaitėms

Dovanų sala asortimentas pritaikytas įvairioms lytims, skirtingo amžiaus asmenims bei šeimos nariams. Šį karta kalbėsime apie mergaites, dovanas joms. Jeigu norite nustebinti savo dukrą, draugę, dukterėčią, jums tai kuo puikiausiai pavyks padaryti kartu su Dovanų sala e-dovanomis! Atidžiau pasižiūrėję į siūlomą asortimentą, pamatysite, kad čia apstu dovanų kuponų, skirtų laisvalaikio veikloms, smagioms pramogoms, pamokoms, elektroninių parduotuvių čekių ir kt. 

Išsirinkę norimą dovanų kuponą, jį įsigyti galėsite vos kelių mygtukų paspaudimu, o po to šis įkris į jūsų elektroninio pašto dėžutę vos per minutę laiko! Pamatę, kad įsigijote ne tą pasiūlymą, jį galėsite lengvai grąžinti arba pakeisti kitu. Taip pat, turėkite omenyje, kad Dovanų sala kuponų galiojimo terminas pakankamai ilgas – dažniausiai čekiui išnaudoti turėsite 12-ą mėnesių. Šis laiko tarpas itin patogus, nes daugelį dovanų galima panaudoti bet kuriuo metų laiku, jums patogiu metu. Na, o dabar keliaujame prie dovanų idėjų!

Nustebink mergaitę su puikia e-dovana

Jeigu visai neturite idėjų, ką mergaitei dovanoti gimtadieniui ar kita proga, mes esame čia tam, kad jums pagelbėtume ir įpūstume naujų vėjų! Dovanų sąrašas:

  1. Apsilankymas Harmony Park.

Ši pramoga puikiai tiks vandens bei SPA pramogų mėgėjoms. Atvykusi į Harmony Park, mergaitė galės maudytis, plaukioti baseinuose, mėgautis šiltomis burbulinėmis voniomis.

  1. Vizitas pramogų parke.

Pramogų parkas sužavės kiekvieno vaiko širdį – čia pilna veiklos! Galima bandyti įveikti specialias karstynes medžiuose, skrieti lynu, šokinėti lauko batutais.

  1. Grožio pamoka.

Jeigu mergaitė jau paauglė, jai gali praversti profesionalaus makiažo pamoka, kuomet ši pati norės išmokti gražiai pasidažyti. Susipažinusi su įvairiomis makiažo technikomis, mergaitė sugebės pati pasipuošti šventei.

  1. Šokių praktika.

Šokių ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjoms siūlome išbandyti kokių nors šokių pamoką. Šių tipų būna pačių įvairiausių – tango, valsas, gatvės šokiai ir kt.

  1. Masažas JAI.

Jeigu norite palepinti mergaitę, padėti jai pailsėti nuo sunkių mokslų, specialus masažas JAI kuo puikiausiai tiks! Masažo metu yra atpalaiduojamas visas kūnas bei mintys.

  1. Gurmaniški pietūs.

Skanus maistas patinka visiems, todėl palepinkite mergaitę apsilankymu jos mėgstamame restorane, o ten ji galės pasinerti į nuostabių pojūčių jūrą.

  1. Forum Cinemas bilietas.

Mergaitė kino mėgėja? Tuomet Forum Cinemas kino bilietai jai ir geriausiai jos draugei – puikus pasirinkimas, draugės galės pasirinkti savo norimą filmą.

  1. Batutų parko kuponas.

Kas gali būti smagiau negu šokinėti ant batutų kartu su draugais?! Šie būna patys įvairiausi – ir sausumos ir vandens, belieka pasirinkti, kurie labiau prie širdies.

  1. Pasivažinėjimas kartingu.

Jeigu mergaitė ekstremalė, jai galėtų patikti ir rimtesnė pramoga – pasivažinėjimas keturračiu. Smagi diena kartodrome garantuota!

  1. Apžvalginis skrydis.

Skrydis lėktuvu – ypatinga dovana ypatingai mergaitei. Padovanokite jai galimybę patirti svaiginantį skrydžio džiaugsmą bei pamatyti savo apylinkes iš aukštai.

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Kaip apšildyti namus? Galimybės ir pasirinkimas

Kaip apšildyti namus? Galimybės ir pasirinkimas

Šaltomis dienomis dažniausiai norisi būti namuose. Nėra nieko nemaloniau, kaip vėsa ir patalpose. Dėl to ne kyla įvairios ligos, tačiau ir blogėja nuotaiką. Lietuviai tikrai gana daug dėmesio skiria šildymo sistemos pasirinkimui. Norisi tokios, kuris ne tik leistų mėgautis šiluma, tačiau ir netektų labai daug investuoti į jos išlaikymą, galiausiai, veikimo principas būtų paprastos. Tobulas […]


Aliuminio lakštai – visame pasaulyje vertinama medžiaga

Aliuminio lakštai – visame pasaulyje vertinama medžiaga

Skaičiuojama, kad aliuminis yra vienas populiariausių metalų visame pasaulyje. Manoma, jog jis yra trečias ar bent jau vienas iš penkių daugiausiai naudojamų metalų Žemėje. Iš aliuminio gaminamos įvairios detalės, kurios naudojamos skirtingose srityse. Aliuminio lakštai – vienas populiariausių pasirinkimų teik pramonėje, tiek privačiuose projektuose. Kokie yra aliuminio lakštai? Aliuminio lakštai arba aliuminio plokštės yra lygaus […]


Patarimai, kaip pasirinkti idealią sofą savo gyvenamajai erdvei

Patarimai, kaip pasirinkti idealią sofą savo gyvenamajai erdvei

Sofa dažnai būna pagrindinis svetainės akcentas – ji yra patogi šeimos ir draugų susibūrimo vieta ir suteikia toną visai erdvei. Kadangi yra tiek daug stilių, dydžių ir medžiagų, iš kurių galima rinktis, rasti tobulą sofą savo namams gali būti nelengva užduotis. Pateikiame keletą patarimų, kurie padės jums susigaudyti šiame procese ir išsirinkti idealią sofą savo […]


Svarbiausi patarimai, kaip pasirinkti tobulą biuro kėdę

Svarbiausi patarimai, kaip pasirinkti tobulą biuro kėdę

Biuro kėdė – tai ne tik vieta, kur sėdėti, bet ir labai svarbi darbo vietos ergonomikos, produktyvumo ir bendros savijautos dalis. Pasirinkus tinkamą biuro kėdę, gali labai pasikeisti jūsų darbo dienos komfortas ir efektyvumas. Pateikiame keletą svarbiausių patarimų, kuriais vadovaudamiesi išsirinksite tobulą biuro kėdę. Vadovaudamiesi šiais patarimais ir teikdami pirmenybę patogumui, atramai ir ergonomikai, galite […]


Pagerinkite savo miego patirtį

Pagerinkite savo miego patirtį

Geras miegas yra labai svarbus bendrai sveikatai ir gerovei, o investicija į tinkamą čiužinio užvalkalą gali gerokai pagerinti jūsų miego patirtį. Antčiužiniai teikia daugybę privalumų – nuo didesnio komforto ir atramos iki ilgesnio čiužinio tarnavimo laiko. Toliau pateikiame išsamesnį čiužinių užvalkalų naudojimo privalumų aprašymą. Taigi, čiužinio užvalkalai turi daug privalumų, kurie padidina komfortą, atramą ir […]


Populiariausi patalynės pasirinkimai

Populiariausi patalynės pasirinkimai

Kai kalbama apie patalynę, asmeniniai pageidavimai gali labai skirtis. Tai, kas populiaru, dažnai priklauso nuo tokių veiksnių kaip patogumas, stilius, klimatas ir asmeninis skonis. Tačiau tam tikri patalynės pasirinkimai plačiai paplito dėl savo patogumo ir universalumo. Todėl pristatome keletą populiariausių patalynės variantų. Bendrinti