10 geriausių dovanų idėjų mergaitėms

1

10 geriausių dovanų idėjų mergaitėms

Dovanų sala asortimentas pritaikytas įvairioms lytims, skirtingo amžiaus asmenims bei šeimos nariams. Šį karta kalbėsime apie mergaites, dovanas joms. Jeigu norite nustebinti savo dukrą, draugę, dukterėčią, jums tai kuo puikiausiai pavyks padaryti kartu su Dovanų sala e-dovanomis! Atidžiau pasižiūrėję į siūlomą asortimentą, pamatysite, kad čia apstu dovanų kuponų, skirtų laisvalaikio veikloms, smagioms pramogoms, pamokoms, elektroninių parduotuvių čekių ir kt. 

Išsirinkę norimą dovanų kuponą, jį įsigyti galėsite vos kelių mygtukų paspaudimu, o po to šis įkris į jūsų elektroninio pašto dėžutę vos per minutę laiko! Pamatę, kad įsigijote ne tą pasiūlymą, jį galėsite lengvai grąžinti arba pakeisti kitu. Taip pat, turėkite omenyje, kad Dovanų sala kuponų galiojimo terminas pakankamai ilgas – dažniausiai čekiui išnaudoti turėsite 12-ą mėnesių. Šis laiko tarpas itin patogus, nes daugelį dovanų galima panaudoti bet kuriuo metų laiku, jums patogiu metu. Na, o dabar keliaujame prie dovanų idėjų!

Nustebink mergaitę su puikia e-dovana

Jeigu visai neturite idėjų, ką mergaitei dovanoti gimtadieniui ar kita proga, mes esame čia tam, kad jums pagelbėtume ir įpūstume naujų vėjų! Dovanų sąrašas:

  1. Apsilankymas Harmony Park.

Ši pramoga puikiai tiks vandens bei SPA pramogų mėgėjoms. Atvykusi į Harmony Park, mergaitė galės maudytis, plaukioti baseinuose, mėgautis šiltomis burbulinėmis voniomis.

  1. Vizitas pramogų parke.

Pramogų parkas sužavės kiekvieno vaiko širdį – čia pilna veiklos! Galima bandyti įveikti specialias karstynes medžiuose, skrieti lynu, šokinėti lauko batutais.

  1. Grožio pamoka.

Jeigu mergaitė jau paauglė, jai gali praversti profesionalaus makiažo pamoka, kuomet ši pati norės išmokti gražiai pasidažyti. Susipažinusi su įvairiomis makiažo technikomis, mergaitė sugebės pati pasipuošti šventei.

  1. Šokių praktika.

Šokių ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjoms siūlome išbandyti kokių nors šokių pamoką. Šių tipų būna pačių įvairiausių – tango, valsas, gatvės šokiai ir kt.

  1. Masažas JAI.

Jeigu norite palepinti mergaitę, padėti jai pailsėti nuo sunkių mokslų, specialus masažas JAI kuo puikiausiai tiks! Masažo metu yra atpalaiduojamas visas kūnas bei mintys.

  1. Gurmaniški pietūs.

Skanus maistas patinka visiems, todėl palepinkite mergaitę apsilankymu jos mėgstamame restorane, o ten ji galės pasinerti į nuostabių pojūčių jūrą.

  1. Forum Cinemas bilietas.

Mergaitė kino mėgėja? Tuomet Forum Cinemas kino bilietai jai ir geriausiai jos draugei – puikus pasirinkimas, draugės galės pasirinkti savo norimą filmą.

  1. Batutų parko kuponas.

Kas gali būti smagiau negu šokinėti ant batutų kartu su draugais?! Šie būna patys įvairiausi – ir sausumos ir vandens, belieka pasirinkti, kurie labiau prie širdies.

  1. Pasivažinėjimas kartingu.

Jeigu mergaitė ekstremalė, jai galėtų patikti ir rimtesnė pramoga – pasivažinėjimas keturračiu. Smagi diena kartodrome garantuota!

  1. Apžvalginis skrydis.

Skrydis lėktuvu – ypatinga dovana ypatingai mergaitei. Padovanokite jai galimybę patirti svaiginantį skrydžio džiaugsmą bei pamatyti savo apylinkes iš aukštai.

Rekomenduojame

Populiariausi patalynės pasirinkimai

Populiariausi patalynės pasirinkimai

Kai kalbama apie patalynę, asmeniniai pageidavimai gali labai skirtis. Tai, kas populiaru, dažnai priklauso nuo tokių veiksnių kaip patogumas, stilius, klimatas ir asmeninis skonis. Tačiau tam tikri patalynės pasirinkimai plačiai paplito dėl savo patogumo ir universalumo. Todėl pristatome keletą populiariausių patalynės variantų. Bendrinti


Virtuvės baldai: jų estetika ir funkcionalumas

Virtuvės baldai: jų estetika ir funkcionalumas

Virtuvės baldai yra neatsiejama kiekvienų namų dalis, nes jie prisideda prie šios pagrindinės erdvės estetikos ir funkcionalumo. Nesvarbu, ar renovuojate esamą, ar projektuojate naują virtuvę, pasirinkę tinkamus virtuvės baldus, galite paversti savo namų širdį harmoninga ir efektyvia kulinarine erdve. Taigi, išsamiau panagrinėsime virtuvės baldų svarbą ir pagrindinius elementus, į kuriuos reikia atsižvelgti įrengiant savo virtuvę. […]


Sieninės spintos pritaikomos įvairiose namų erdvėse

Sieninės spintos pritaikomos įvairiose namų erdvėse

Namuose kiekvienas norime sukurti stilingą ir jaukų interjerą. Tam reikia ne tik gražių, bet ir funkcionalių baldų. Vienas populiariausių ir universaliausių pasirinkimų – sieninės spintos. Jos šiandien pritaikomos vis plačiau ir yra panaudojamos pačiose įvairiausiose erdvėse. Miegamajame Miegamojo zonoje norisi, kad būtų kuo mažiau netvarkos. Juk čia leidžiame laiką atsipalaiduodami, norime pailsėti, o netvarka ir […]


Kiek kainuoja mikroautobuso nuoma Vilniuje?

Kiek kainuoja mikroautobuso nuoma Vilniuje?

Be transporto būtų sudėtinga išsiversti šiuolaikiniame pasaulyje. Kad ir kaip būtume pripratę viską atlikti lengvuoju automobiliu, tačiau kartais jo reikia ir didesnio, pavyzdžiui, mikroautobuso. Nesvarbu, ar norite suorganizuoti pažintinę kelionę po skirtingus Lietuvos miestus, ar tiesiog ieškote saugaus susisiekimo vienkartiniam renginiui kai reikia kartu vykti nuo kelių iki keliolikos žmonių (laidotuvės, vestuvės, įmonės išvykos), yra […]


Toršeras vietoje pakabinamo šviestuvo. Ar verta?

Toršeras vietoje pakabinamo šviestuvo. Ar verta?

Renkantis šviestuvus siūlome kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms. Kodėl? Nes esant tokiai plačiai šviestuvų pasiūlai tikrai kiekvienas gali rasti tokią opciją, kuri tobulai tinka tam tikrame kambaryje. O analizuojant lempų skirtumus reikia skirti daugiau dėmesio ne tik jų stiliui, tačiau ir tipui, kuris labai dažniau nurodo  – kokioje patalpoje dera geriausiai. Štai toršerai internetu yra […]


Darbas Panevėžyje baldų sektoriuje

Darbas Panevėžyje baldų sektoriuje

Norėtumėte surasti naują darbą Panevėžyje? Jus labiausiai domina darbas Panevėžyje baldų sektoriuje? Iki šiol savo dabartinėje darbovietėje praleidote ne vienerius metus, tačiau jau kurį laiką vis dažniau pagalvojate apie tai, kad jūsų nebetenkina darbo sąlygos ir gaunamas darbo užmokestis? Ir nors akivaizdu, kad gali būti sudėtinga ir baugu priimti sprendimą pakeisti savo ilgametį darbą, vis […]